Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę o pomoc w szybkim rachunku sumienia, jest fajna promocja na Mi5 za 230$ z Givingassistant za 225$.
Aktualnie używam jakiegoś Elephone, niby działa, ale jest strasznie nieporęczny, ma swoje humory i przeciętny aparat. Ale z kolei nie kosztował mnie dużo - 550zł i nie muszę się o niego martwić, bo nawet jak mi go ktoś ukradnie to albo nie sprzeda wcale, albo zlokalizuję go na allegro w ciągu 1 dnia.

Z drugiej jednak strony 1000zł za telefon to już całkiem sporo nawet jakbym miał go używać przez 2-3 lata. Gwarancja na telefony z chin też jest mocno umowna. Musiałbym więc go raczej ubezpieczyć. Potencjalnie może mi też dość VAT.

Czy jest ogromna różnica, pomiędzy takim Mi5 a jakimś Xiaomi Note za 150$?

#android #xiaomi #telefony
  • 6
@witam_witam: No witam witam ( ͡° ͜ʖ ͡°) oglądam właśnie recenzję Mi Note 4 i chyba prędzej zdecyduję się na niego. Jednak nie chcę się stawać niewolnikiem własnego telefonu, bo jednak 600zł a 1000zł to prawie 50% różnicy.
Problemem są jedynie rozmiary, chciałem teraz telefon nieco bardziej kompaktowy, a Xiaomi Note to znowu wpieprzanie się w giganta. Dłonie mam raczej dość duże, ale jednak w kieszeni wygodniej
@Arqadio: Dzięki kolego i chyba tak też zrobię. Nie spieszy mi się jakoś specjalnie z zakupem telefonu, a do przemyśleń skłoniła mnie to promocja na Mi5. Jednak wolę tańsze telefony i spokojny sen.