Wpis z mikrobloga

@Krawdg: @Hardporecorn: Jest grafika komputerowa, ale raczej taka pod wizualizacje 3d i multimedia (głównie gry komputerowe). Zwie się to: "Programowanie grafiki i multimediów"

@SanFable: Oj to jeszcze mało poznałeś "zapychaczy" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem 4 rok, więc weteran. Przedmioty obieralne i bloki wybierasz na 4 semestrze. Przedmioty obieralne masz na 5 semestrze a bloki na 6-7 bloki.
@SanFable: Bocian nie jest zły, dopiero Car oraz Król wydziału i jego kolega z Turcki to rzeźnia :D Zresztą przekonasz się że wiele przedmiotów ma labki na innym poziomem niż egzamin (w różne strony). Nie mieliście Halinki ani drugiej przemiłej Pani od Analizy. Nie macie pojęcia co to Analiza matematyczna. Osoby które tego nie mogły zdać od 3 LAT, dopiero teraz zdały...

@Hardporecorn: W sumie idea napisania gry jest spoko,
@wiktor12348: Oj, nowe roczniki niech się cieszą, że pani L. nie będą miały okazji poznać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż fakt faktem, idąc na grafikę to akurat narzekanie na analizę matematyczną i fizykę jest mocno nie na miejscu, ponieważ tam się dosyć mocno właśnie tych przedmiotów używa... A pan od wentylatora, to chyba znowu wraca do prowadzenia egzaminu. O ile nie chodzi Ci o gościa z nazwiskiem
@Hardporecorn: Tego samego pana M. Same wykłady nawet były przydatne, nie milić z ciekawymi. Natomiast egzaminów nie powinien prowadzić. Tam były takie brednie, że szkoda gadać. Nawet literówki i błędy ortograficzne...

Akurat analiza jest bardzo przydatna i w sumie dopiero teraz to wiem.
@Hardporecorn: To ja bym jeszcze dorzucił, że niech się cieszą nie nie poznali dra Eryka L. od fizyki :D. Razem z Panią L. od matematyki oraz Panem Bogdanem O. - to dopiero było combo na pierwszy semestr, a i tak starsi mówili, że za ich czasów było gorzej ( )
@SanFable: Chocian? Dobrze wspominam jego algorytmizacje. Łap plusy na ćwiczeniach warto ;-)

A wybór przedmiotów jest pozorny - bo na 80 przedmiotów (czy ile ich tam wyjdzie w toku studiów) to wybierasz jakieś 10. Generalnie nacisk na specjalizację jest słaby i są to w sumie przedmioty obieralne tylko, bo specjalizację miałem wpisaną od początku studiów - jakiś taki ogólnik pod którym jest wszystko