Wpis z mikrobloga

Okularowe mirki i mirabelki, czy wy też borykacie się z takim problemem? Od wczoraj noszę okulary. Wszystko było super, do czasu aż wieczorem nie postanowiłam przetrzeć ich ściereczką, która była do nich dołączona. Przetarłam i zostały smugi. Dzisiaj próbowałam z płynem do szyb, ale nadal cały obraz mam zamglony. Czy macie na to jakieś sposoby?

#pytanie #problem #okulary #gownowpis #kiciochpyta
  • 35
@bobbb okej, dziękuję. Wolałam się upewnić, bo nie stać mnie, żeby co 2 dni kupować nowe okulary xD a tak przy okazji, czy Ty nie jesteś tym mirkiem, który pomógł mi z brakiem polskich znaków w smsach na nowym telefonie?
@anetaha ale te szkła kosztowały ponad 400zł, bo mówili, że to są takie super, wow, elegancja. Te za 160 niby też dobre, ale bardziej męczą oczy to uznałam, że na szkłach oszczędzać nie będę a tu takie coś :( chociaż nie wydaje mi się, żeby to była wina szkieł, to ja jestem jakaś upośledzona chyba, bo co mam jakąś nową rzecz to wiecznie potrzebuję pomocy( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dziękuję wszystkim. Mam obok mojego sklepu drogerię, więc poszłam tam w przerwie po specjalne chusteczki, wytarłam te okulary i w końcu widzę normalnie a nie jak po całonocnej imprezie :)