Wpis z mikrobloga

@Ingvarr100th: przed skokiem $ zalmany (to byl chyba najtanszy produkt na polskim rynku, moze jakies tracery byly tansze, az tak dobrze nie znam sie na ekonomii] byly za mniej niz 200 zl, dokladnie to nie pamietam ile [pare miesiecy? rok?], ale oscylowaly w granicach 150-180, wiec nie widze przeszkod dlaczego najwiekszy dyskont w polsce mialby zawyzac cene na wlasnym produkcie
  • Odpowiedz
  • 0
@Ingvarr100th outemu blue są zajebiste. Reddit to potwierdza. Klik ciut twardszy niż mxy, głośniejsza, ale to 100% mechanik.
Co do ceny sam swoją kupiłem za 180 zł, przez chwilą można było ją dorwać za 151 z darmową przesyłką. Pełny panel, rgb, podstawa z aluminium. Więc da się. Za to liniowe przełączniki outemu są podobno bardzo kiepskie.

A co do tematu. Jeśli nie podają jakiej charakterystyce to przełączniki to nie ma co brać
  • Odpowiedz
@mroz3: @igorsped: @WronaReload: a ja tak się zapytam wołajac losowych mirków z tej dyskusji - co takiego zajebistego jest w klawiaturze mechanicznej, że tak się nad nimi spuszczacie i okazuje się, że 'klawiatura za 150' to mega okazja, bo normalnie to tak '400+'. Przeciez to tylko klawiatura do wprowadzania tekstu. Co to daje, ze zamiast membrany sa switche? Troche już komputerów w swoim zyciu obklikałem, zaczynając od atarynek i
  • Odpowiedz