Wpis z mikrobloga

Nienawidzę jak firmy rekrutacyjne na siłę i z przymusu.
Wymagają na osobie która nie jest ich pracownikiem. Tylko zamierzała kandydować na jakiekolwiek stanowisko w ich firmie.
Rozmowy przez pseudo komunikator Skype.
Nie posiadam tam konta, i nie zamierzam zakładać.
Inwigilacji od Microsoftu stanowcze stop.
Czy firmy w których kompetencjach jest ściąganie ludzi z Polski do pracy w Anglii.
Już całkiem pogłupiały?
Ja poszukuję pracy tam z zakwaterowaniem.
To się jak najbardziej zgadza.
Ale nie zamierzam przy moim obecnym połączeniu internetowym czatować specjalnie przy oknie gdy jest taka brzydka pogoda na dworze.
By przeprowadzić z nimi rozmowę.
No ludzie to zakrawa o trywializm
Po co firma rekrutacyjna chce na siłę propagować ten typ rekrutacji?
Mniemam że tylko i wyłącznie w celach większej Inwigilacji.
Nie, nie i jeszcze raz nie.
Fuck off od mojej prywatności.
#bolposladkow #emigracja #uk #dziwnyjesttenswiat
  • 28
@glupikaowiec: powodzenia. Wyśrubowane wymagania raptem z kosmosu.
Już na samym początku współpracy.
Nie wróżę długiego okresu zatrudnienia. I firma takowa na każdym kroku będzie pomiatać pracownikiem. O prywatności również można zapomnieć.
Viber, WhatsApp brakuje to komunikatorów do normalnej komunikacji?
Muszą zmuszać do instalowania tego dziadostwa od Microsoftu?
Nie, nie nie.
Korzystam z linuxa, i stanowczo nie zamierzam być szpiegowany przez Microsoft
@Manfromanotherdimension: Wypożyczę komputer z w pełni skonfigurowanym Windowsem, kamerką i Skypem. 50zł/h
Wynajmę stanowsisko pracy w moim domu przy komputerze z w pełni skonfigurowanym Windowsem, kamerką i Skypem. 100zł/h
Wynajmę stanowsisko pracy w moim domu przy komputerze z w pełni skonfigurowanym Windowsem kamerką, Skypem i wybraną fototapetą za plecami (do wyboru plaża, biuro, apartament na 40 piętrze, chiński bazar). 150zł/h
@wykopowy_brukselek: niestety ja nie jestem jak ta większość jak Pan tutaj sugeruje. I nie zamierzam jak ta rzekoma większość iść za stadem.
Te jakieś Wyśrubowane wymagania to raptem jakbym kandydował na stanowisko conajmniej w firmie o takiej renomie jak np HTC, SONY, Samsung.
Wtedy zrozumiałbym wymóg rozmowy wideo podczas rekrutacji.
No ale nie popadajmy w paranoje.
Praca na taśmie stanowisko osoby która zajmuje się pakowaniem żywności.
A wymagania z kosmosu.
Może