Wpis z mikrobloga

  • 1360
Witam przyjaciele z linii frontu. Dla tych co mi kibicuja mam dobrą wiadomość. Znalazłem pracę!! Ale po kolei: dziś jeden Mirek @Shmit dodał mnie do zamkniętej grupy gdzie są oferty. Była tam między innymi oferta na "świątecznym miasteczku" skontaktowałem się na fb i dostałem zatrudnienie. Będę sprzedawać coś takiego jak na zdjęciu na Alexanderplatz. Prace zacznę 17 ale już 16 mnie zabiorą do miejsca zamieszkania. Dostanę meldunek i ubezpieczenie. Praca jest do 28 grudnia i za ten okres zarobie na rękę 1650 euro. 150 odejdzie dla babki co mi te prace ogarnęła. Spanie za darmo, jedzenie we własnym zakresie. Mega się cieszę bo w końcu będę miał gdzie mieszkać i trochę zarobie. Mam miesiąc czasu gdzie będę mógł sobie znaleźć pracę od stycznia. W tym miejscu będę mógł dalej pracować ale dopiero od marca. Tak czy inaczej udało się. Nawet nie wiecie jak się cieszę :-) Dziś będę spać jeszcze w szczurowni, jutro postaram się ogarnąć hostel a później już będzie zakwaterowanie w pracy. Udostępniłem dziś numer bankowy w Pl 97114020040000390252210398 Anna Kamp, jeżeli byście mieli jakieś drobne to możecie wrzucić, jeżeli coś tam wpadnie to mama mi wyśle później westernem. Potrzebuję kilka groszy bo mój cały tobolek to jeden plecak w którym jest bluza, koszula, spodnie i trochę środków czystości. Muszę jakieś klamoty skolowac i mięc parę groszy na pierwszy tydzień. Później będę mógł brać zaliczki po 50 euro / tydzień. Tak czy inaczej teraz już będzie tylko z górki i normalnie cieszę się jak dziecko że to mi się udało. Głównie zasługa wasza, bo to wasze wpisy storpedowaly moje działania, które doprowadziły do tego że będę mieć pracę. Dziękuję!! #kurakberlin #berlin #emigracja
  • 133