Wpis z mikrobloga

Redmi 4 Pro (3/32) i Redmi 4A w dobrych cenach (+ gwarantowany według geekbuying BRAK VATU).
No i wciąż trwają deale na Redmi 4 i LeEco LeMax 2.

Po pierwsze, zaznaczę również że warto użyć TopCashBack - link z refem
(TopCashBack - link bez refa ), na dodatkowe 5% ZWROTU!

Jak korzystać z TopCashBack aby otrzymać cashback? Sprawdź tutaj.

Po drugie, zaznaczam że geekbuying niedawno wprowadziło opcję dostarczenia bez VATu w śmiesznej cenie! Jak klikniecie "Proceed to checkout", wybierzcie "EU Priority Mail - Tax included (7-15 Business Days)". Koszt od 0 do 4 dolców.

Linki do telefonów! (BEZ refów!)

Xiaomi Redmi 4 Pro - 159.99$ + 0.86$ (przesyłka z pewnością braku VATu!) = 160.85$ ( około 640zł ) + ewentualny cashback 5% i wychodzi około 610zł!

Xiaomi Redmi 4A - 96.99$ + 1.05$ (przesyłka z pewnością braku VATu!) = 98.04$ ( około 390zł ) + ewentualny cashback 5% i wychodzi 370zł!

#xiaomi #geekbuying #leeco #letv #telefony #aliexpress #promodhm <- mój tag, możecie dodać na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@donthateme: cale forum miuipolska oraz telchina czeka na otrzymanie przesylki, zeby zweryfikowac ta forme dostawy bez VAT. Forma ta zostala wprowadzona ~tydzien temu, po czym dziwnym trafem po paru dniach zostala usunieta.
Obecnie obwiazuje na czesc produktow (np na presell), ale sprobuj teraz kupic tam z przesylka bez vat mi5 albo redmi3s - daj znac jak poszlo.
Potrafisz to wyjasnic? Gwarantujesz 100% brak vatu przy zakupach z twoich linkow?

Profil na
@PurpleHaze Czy ja gwarantuje 100% brak VATu? Nie. Ale gwarantuje to geekbuying. Sam zamowilem Redmi 3s z tą opcją jak była, bo jeśli pisze że będzie brak VATu, to będzie brak VATu. A jeśli jakimś dziwnym trafem okaże się że ten VAT się trafi to myślę że chcąc uniknąć afery i straty ogromnej ilości klientów zwrocą te koszty tym którzy wybrali przesyłkę bez VAT.

Na jakiej podstawie? Cóż, jeszcze raz, na takiej
A jeśli jakimś dziwnym trafem okaże się że ten VAT się trafi to myślę że chcąc uniknąć afery i straty ogromnej ilości klientów zwrocą te koszty tym którzy wybrali przesyłkę bez VAT.


@donthateme: to sa pobozne zyczenia poki co i roznie z tym moze byc. Patrzac po wpisie na miuipolska o ilosci zamowien, to pewnie nie jest nawet % ogolnej ilosci zamawianych rzeczy z tego sklepu. No i w PL sklep
@donthateme: Kupiłem tydzień temu Le Max 2 Grey, dzisiaj dostałem info że ciągle nie mają na magazynie telefonu i nie wiadomo kiedy będą mieli, ale jeśli chcę to mogę zmienić kolor na Rose Gold i wyślą od razu. Także odradzam bo szkoda czasu. Napisałem żeby zamienili na Mi5 albo zwrócili kasę, czekam na odpowiedź.
@Fakie Ja kupiłem Redmi 3s i jest w drodze. No różnie bywa, wiem że dużo osób miało ostatnio problemy, mi się poszczęściło (nawet szybko wysłali, no i w przeciwieństwie do Ciebie to w ogóle mi wyslali), Tobie nie.
@adrian-jezewski: Le Max 2, którego zamówiłem 14.11 nie wysłali to zamieniłem go na Xiaomi Mi5 (z chińczykiem dogadałem się dopiero 25.11), którego wysłali 28.11 i według trackingu dzisiaj wyszedł z Francji (miałem opcje SF-Express tax included)