Wpis z mikrobloga

Mirko, to chłopak! Ma 2 miesiące, jest w miarę zdrowy, czeka na nas tu, w Olsztynie. W piątek go spotkamy. Jaram się tak, że Flota Stannisa to przy tym ognisko harcerskie zuchów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem w Empiku w robocie, nie ogarniam co się dzieje, mam zaciesz i rozkojarzenie w jednym. Na dowód rozkojarzenia smigam w zimowych butach bo zapomniałem moich na zmianę.
Najlepsze uczucie świata!
Teraz tylko zebrać wyprawkę, bo mamy pewnie jakies 2 tygodnie a nie 9 miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki za dobre słowa przy poprzednim poście. Dobrzy z Was ludzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#adopcja #trochesiechwale #trochesiecykam
  • 16
@Kazmierz: dolaczam sie do prosby
@InsaneMaiden: Tez chce wiedziec jak tam poszlo:):) I fakt, Swieta beda dla Was mega zajebiste:D
Nie pytam o imie konkretnie, bo pewnie wolicie nie zdradzac ale ciekawa jestem czy cos wybraliscie czy czekacie az spojrzycie w oczy Waszego Syna i was olsni, ze to wlasnie Tomek/Wojtek/Łukasz itd ?
Normalnie, nie znam Was a ekscytuje sie razem z Wami :)
@Naciass: chyba nie będę takich rzeczy tu pisał - takie tam szczególiki ;) ale z opowieści par, które adoptowały wiem, że babeczki z ośrodka tak dobierają dzieci, że pary później słyszą takie teksty :)
@Kazmierz: Ale bedziesz pewnie wtedy pekal z dumy ;)
Cholera, dzieci to naprawde najwieksze szczescie i daja tyle radosci, rozpromieniaja i rozczulaja... Ciesze sie ze jestescie juz o malutki kroczek od tego szczescia:) Poziom ekscytacji Twoj i malzonki to pewnie 9999999 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słodko! I odmienicie los jakiegos czlowieka, dajac mu milosc, dom, mame, tate, moze rodzenstwo:) Wspomnienia swiateczne, wakacje, dziadkow! Normalnie sie rozplywam jako