Wpis z mikrobloga

  • 454
Mirki i Mirabelki! Wykopowicze!
Jestem tu z wami ponad 9 lat i nie mogę sobie odpuścić tego co chce zrobić, pochwalić się! Wielu powie to nie fb to nie coś tam... Mam w dupie i chce się wam pochwalić i prosić o zdrowie...
Dziś o 18:07 na świat przyszedł moj syn Oskar. Ten moment, ta magiczna chwila to coś tak niesamowitego, że nadal do mnie to dociera.

Cieszcie się razem ze mna, pijcie kompot i trzymajcie kciuki za zdrowie dla niego i różowej!

#chwalesie #dzieci #ciaza #ciazacontent #zonabijealewolnobiega #szczescie #dziecko
KLIFord - Mirki i Mirabelki! Wykopowicze!
Jestem tu z wami ponad 9 lat i nie mogę sob...

źródło: comment_hysG0XjmnA9WX6jdaDO4oxRPf4hxwXbC.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@souriss dziękuję :-) w sumie miałem Cię sam zawołać... I patrz co mam zmieniajac temat, bo miałem Ci to już dawno pokazać. Tak Cię widzę :-)

@Mike767er @tysiekk @naczelny_psychiatra @Serdel @takemetothehell dziękuję.
@rubytree dziękuję :-) brakowało tych słów :-)
@3lanor szybko zleci zobaczysz sam nie pamiętam jak chwailem się 3 miesiącem a tu już... Dziękuję
KLIFord - @souriss dziękuję :-) w sumie miałem Cię sam zawołać... I patrz co mam zmie...

źródło: comment_hSeadC7XmhzjtBMi9OlYvuCzo2QvW9Pv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KLIFord: Gratulacje. :) I tak jak ktoś już wspomniał: żarty się skończyły. Od dziś jesteś odpowiedzialny za życie tego człowieka. Lekko nie będzie, ale każdy uśmiech, przytulenie itp. wynagradza wszystko.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@piszczel tak masz rację. Gdy pierwszy raz po godzinie po porodzie podniosłem go do siebie... No to nie da się opisać. Jest przecudny i tak zależny od nas, że nie do opisania. Skończyła się zabawa i czas być odpowiedzialnym za życie drugiego człowieka. Dziękuję :-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@szokolada @kapuczinho @Fatalek
@blondeblossom Już go kiedyś informowalem, że jest wujek z wykopu, i będę miał syna o takim samym imieniu i miał się ogarnąć co by mi siary nie robił :-P Wiesz rejestracja Z1 OSKI kosztuje :-)
@szarley zrobić jest latwo, chociaż i to piwniczanom nie zawsze jest dane. Ale donosic, urodzic i wychować jest dopiero wyzwaniem. Dorośniesz to zobaczysz czego Ci szczerze życzę
  • Odpowiedz