Wpis z mikrobloga

@Wymazywanie: ja też widzę w Tobie podobieństwa z amelka. Z kwiatka na kwiatek. Od wyzywania od sekciarzy do uwielbienia i wspierania ethf. Jakbym widział amelka. Ale czego można wymagać od handlarzy dla których tylko kasa liczy się?
@Wymazywanie: Z sekciarzem nie wygrasz. Gdyby były pomniki btc to codziennie kfiatki by składał. Czekam na moment obostrzenia kryptowalut, jak kretonisko straci wszystko co ma i obudzi się z łapą w nocniku i jedyny ratunek dla niego to dupo dawanie aby przeżyć.
@S_Rybka: To jest człowiek momentami głupszy od Amelka, a sądziłem, że to niemożliwe. No ale jak się ładuje w ETC na każdym poziomie i traktuje to jako personalną duchową wojnę z ETH (faktycznie powód by być bagholderem ETC lol) i potem się płacze, że się wtopiło na ETC, to faktycznie musi odejmować rozum.
Nic, trzeba dodać do ignorowanych i tyle. Amelka przynajmniej czasem przyjemnie się czyta mimo pepciowania.
@Wymazywanie: A najlepsze jest to, że ten człowiek, który tak nienawidzi fiaty, systemu podatkowego i jest takim fanatykiem kryptowaluty korzysta codziennie z dóbr i życia ułożonego dzięki podatkom. Nawet kiedy pisze o tym jaki to świat fiata i podatków jest zły pisze to za pomocą sprzętu wyprodukowanego za fiaty i pewnie kupionego za nie. Nie jest niestety w stanie zrozumieć, że świat kryptowaluty oprócz plusów to także minusy. Coś jak bractwo
@pawlo74: Haha, szczekasz jak mały ratlerek.:) Poszczekaj jeszcze, mnie to tylko bawi. :) To kiedy kupowałeś pierwsze bitcoiny mistrzu? Po 1200$ pewnie hehe.
Jak dla mnie, możesz pluć dalej, jeśli dowartościuje Ci to Twoje malutkie, głodne ego.
I koniecznie kup więcej ETC, bo to przecież walka z Vitalikiem tak jakby ETC czyli oryginalne ETH nie było jego pomysłem LOL.