Wpis z mikrobloga

Potrzebuje rady! Na weekend pożyczyłem Xbox One żeby ograć i zobaczyć czy to dla mnie i okazało się, że wsiąkłem totalnie. Zatem postanowione, czas kupić konsole:) Co wybrać dla niedzielnego gracza? Xbox One S czy PS4 Slim?
Z jednej strony Xboxa (nie S) mam już przetestowanego, pad mi bardzo leży, no i kultura pracy, na którą bardzo zwracam uwagę jest ok. Podpowiedzcie czy PS4 slim jest równie ciche, bezproblemowe i czy pad daje rade w porównaniu do Xboxa. PS4 Pro nie biorę pod uwagę, rok temu kupiłem tv FHD bez HDR, którego nie mam na razie zamiaru zmieniać. Na trybie multi w ogóle mi nie zależy tak samo jak na dodatkowych aplikacjach i funkcjach społecznościowych.
Nowe PS4 Slim 1TB mogę mieć nawet jutro za 1100 może 1000pln, warto?
#konsole #ps4 #xboxone
  • 16
  • Odpowiedz
@EpicElion: Zapomiałem dopisać, że cały ten uncharted i inne "eksklusiwy" wyglądają BARDZO zachęcająco. Bo reszta gier i tak wychodzi na wszystkie platformy. Gdybym miał pewność że sony będzie cicha i pad mi podejdzie to nie było by postu.
  • Odpowiedz
@ziemniag: Grałem w GT, później przesiadka na X1, przyznam szczerze że Forza daje mi więcej frajdy, a dlaczego ?? bo zależności od ustawień mogę grać bardziej na poważnie prawie jak symulacja, albo ustawić grę tak że siadam na kanapie i czuje radość z jazdy bez jakiegoś większego stresowania się i starania. Nie wiem oni to zrobili ale połączyli te dwie cechy. Dla mnie Forza zjada GT. Ale to moje zdanie (
  • Odpowiedz
@leitz: mam obie konsole, ps4 wcale nie jest lepsze, grałem w u4 i miałem ekstra lagi, dodatkowo konsola jest głośna. aktualnie ps4 służy tylko do oglądania netflixa, na xboxie cały czas gram.
na plus x1 ea access, gold, pady i ich baterie, tańsze gry, brak regionów (można kupić gry w usa i mieć Polską wersję językową - ps4 regiony i brak PL dla gier kupionych w innych regionach), kompatybilność wsteczna.
sony
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@valdman Widze co czlowiek to opinia, ale dzieki za te kilka zdań. Mi pad w x1 tez podpasowal, no i jest na wymienne aku. Wstepnie wybralem PS4 wlasnie ze wzgledu na moim zdaniem fajniejsze gry. Zastanowie sie i wybiore cos do konca tygodnia, moze na black friday beda jakies promocje.
  • Odpowiedz
@leitz: ja na ps4, przeszedłem tych parę gier na wyłączność TLOU i U4, teraz ps4 tylko dla netfixa. gram na x1. ea access i gold biją na głowę sony. no i te nieszczęsne serwery sony. (zobacz baner http://www.wykop.pl/tag/ps4/ ) :)
Załamuje mnie ile wytrzymuje pad od sony i jeszcze aku wbudowane grrrrr.
a jeszcze jedno wymiana dysku :)
sony wymont stary, zamont nowy, wgrywanie systemu z pena i od nowa ściąganie
  • Odpowiedz
@grzsci: wg mnie bezsens kupować konsolę dla kogoś, bo mają kumple, ja kupuję dla siebie, a do pogranie bez problemu znajdę ludzików, łącznie z grupą "wykop"
  • Odpowiedz
Pad od XO na pewno wygodniejszy. Ale są XO często gry odtwarza w niższych rozdzielczościach. Jak chcesz tanio grać to będziesz kupowal używki sprawdź jak z dostępnością ich u Ciebie i jakie ceny. Osobiście mialem Xbox 360, ale XO zaliczył bardzo słaby start. Byl duży, brzydki i drogi. Teraz to zmienili, ale moc w wersji S jest taka sama. @leitz:
  • Odpowiedz