Wpis z mikrobloga

Jak mogę sobie to kupić mieszkając w Polsce?
Nie kupowałem nigdy nic na stronie na której wszystko opisane jest po angielsku.
A na polskich oddziałach Amazona, Ebaya, Allegro czy innych takich NIE ZNAJDZIESZ tego przedmiotu.

Kupował już ktoś zza granicy? Boję się że paczka mi nie dojdzie albo że finalnie z konta ściągną mi 3x tyle, bo jakieś ukryte opłaty, cła itp... A może jakiś mirek ma tzw. "lan bag" (do noszenia PCta) i mi sprzeda?

#allegro #handel #pytanie #kiciochpyta #internet #aliexpress #alibaba #zakupy
Bunch - Jak mogę sobie to kupić mieszkając w Polsce?
Nie kupowałem nigdy nic na stro...

źródło: comment_Eb3xXIJD0l2MlGalOkYDGh6zDk1996Ti.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Bunch: ja #!$%@? czlowieku kup sobie jakas ruska torbe, wypchaj ja jakas folia czy pianka czy czym tam chcesz i juz (z ruskiej torby to na pewno nie ukradna kompa za 10k). albo uszyj sobie sobie z 2 jakis paskow parcianych czy tam z innego starego szkolnego plecaka (aby te zapiecia firmowe byly amerykanskie)
  • Odpowiedz
@Bohun_Zygmund: @Bohun_Zygmund: I po wszystkich tych dokupywaniach i usłudze krawcowej, gonieniu i lataniu z tym wyjzie mi to taniej o 40 złotych niż bym kupił pewnie to co chcę.

Jak jest jakaś prosta alternatywa to też z niej skorzystam. Ale bez tworzenia tego samemu. Jest gotowa siatka na wymiar? No to wezmę. Ale nie ma takiej.
  • Odpowiedz
@Bunch: ja #!$%@? chlopie takie rzeczy sie robi 2-6 godzin siedzac przez telewizorem a ty bedziesz krawcowe zamawial xD kup duza igle i nitke do zszywania butow i juz. no ale to wykop tu wszyscy niepelnosprawni xD
  • Odpowiedz