Wpis z mikrobloga

W związku ze zbliżająca się #wykopoczta naszła mnie taka myśl - wiele osób nie jest zadowolona z pary, którą wylosowali. Może mi ktoś wytłumaczyć co takiego strasznego jest w opisie osoby, ze chcemy koniecznie ja zmienić? Serio nie czaję tego.
  • 12
  • Odpowiedz
@Tanker ja tez nie rozumiem problemu ludzi. Taka osoba powinna liczyc sie z tym ze dostanie cos randomowego albo slodycze a list to bedzie przepis na salatke i nie powinna miec w zwiazku z tym do nikogo pretensji. Ja na szczescie wylosowalem rozowego ktory walnal w opisie konkretami
  • Odpowiedz
@jabco11: ok a wyobraź sobie taką sytuację - Twój wylosowany mirek napisał, że interesuje się nurkowaniem, lubi wychodzić na imprezy i spotykać się z różowepaski. Nagle zdajesz sobie sprawę, że o nurkowaniu nie masz zielonego pojęcia, na imprezy nie wychodzisz i nie masz różowego. Więc wrzucasz coś randomowego, klasycznego - browary, list i słodycze. Potem gorzkie żale, że przeciez tyle o sobie napisałem, a dostałem jakieś pierdoły.
  • Odpowiedz
@Tanker Szczerze powiedziawszy rowniez nie mam zieonego pojecia o nurkowaniu i moim zdaniem wwalanie czegos takiego w opis jest troche bez sensu bo wydaje mi sie ze za 3 dychy nie kupisz nic fajnego zwiazanego wlasnie z tym hobby. Ewentualnie mozna zgooglowac i jakies hobbystyczne forum obadac.
  • Odpowiedz
@Tanker Ja w ogóle nie czaje jak można oczekiwać czegokolwiek w ramach tej zabawy. Cieszyć się powinniśmy że wszystkiego co dostaniemy, w końcu to prezent.
To pisanie o zainteresowaniach i konkretach jest dla mnie tak średnio ważne (niepopularna opinia). Zainteresowania moga być inspiracją co najwyżej do wybrania prezentu, a niektórzy traktują ten opis o sobie jak zamówienie konkretów albo jak zwolnienie z konieczności wysilenia się i wymyślenia czegoś fajnego dla wylosowanej osoby.
  • Odpowiedz
@Tanker: Mnie nie pytaj, to też mój debiut :). Napisz to co uznasz za stosowne, myślę, że nie ma jakiegoś określonego modelu. Ja mam raczej "lekkie pióro" więc myślę, że coś tam bezproblemowo sklecę. Może opisz trochę siebie, o podejściu do wykopaczki itp.
  • Odpowiedz