Wpis z mikrobloga

Siema Mirki Mirabelki, to nie mem z Wałęsą, a kolorowe skarpetki. Polskie, nasze projekty i nawiązując do słusznego komentarza sprzed kilku miesięcy @MasterSoundBlaster już nieco lepsze niż te na miarę wykopowego grafika.
Trochę się u nas zmieniło, zrobiliśmy sporo skarpet dla kogoś i dla siebie, robimy się coraz lepsi między innymi dzięki Wam. Dlatego wrzucamy na sklep 10% rabatu na hasło „mirek” plus robimy #rozdajo. Jutro o godzinie 22:00 wylosujemy przynajmniej jednego wykopowicza, który za friko zgarnie dowolnie skompletowany przez siebie Box. Losowanie przy pomocy #mirkorandom. Promocja dla Was potrwa do końca tego miesiąca.

Zielonki młodsze niż ten wpis nie biorą udziału. I tak jakby co to przypominamy, że #madeinpoland.

Zapraszamy na:
www.soxinthebox.pl www.facebook.com/soxintheboxpl
www.instagram.com/soxinthebox_pl
oraz do pisania na pm i komentowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#soxinthebox #prezent #modameska #modadamska
Sox-in-the-Box - Siema Mirki Mirabelki, to nie mem z Wałęsą, a kolorowe skarpetki. Po...

źródło: comment_41DwK5XJhMk4CY0uhdxM7VvdOaprMTW4.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@boryss: moja odkryła niedawno aliexpress i zamówiła z Chin skarpetki w śmieszne papugi, więc można powiedzieć, że jestem już poziom wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I chodzę w tych rockowych butach z dwukolorowymi sznurówkami, nie pamiętam, czy kupiłem je jeszcze przed Twoją wyprowadzką
  • Odpowiedz
@marrconi: Dostałem info, że wszystkie "serwery OVH" mają awarie, produkuje skarpetki a nie internety dlatego mogę tylko przekazać jedno - nasze skarpetki są nieporównywalnie lepsze od naszych serwerów/serwera.
  • Odpowiedz