Wpis z mikrobloga

Nie rozumiecie wszyscy "via iOS", że mamy beke z was dlatego że traktujecie coś co normalny hamburger kupuje za pensje z Walmartu jako coś ekskluzywnego?


@gerwant2k: Kto traktuje iPhone jako coś ekskluzywnego? Drogie to jest na polskie zarobki, ale kogo stać lub pracuje i może sobie wziąć na raty to kupuje. To żadne wielkie wydarzenie. A ostatecznie i tak wszyscy umrzemy i w zadki sobie te telefony możemy włożyć.
  • Odpowiedz
@Zari: XD Z pół roku temu mi się ten kabel #!$%@?. To gowno jest wyjątkowo nietrwałe i kosztuje tyle, ze ja nawet nie XD Kupiłem kilka kabelków za 9 zł i każdy praktycznie po 1-2 dniach, #!$%@? wie czemu, przestawał działać. Różowa załatwiła mi 2 kable, każdy za ok 25-30 zł. To nie oryginały od Apple ale zajebiscie wykonane i działają. W dodatku kosztują 1/3 tej #!$%@? kwoty
  • Odpowiedz
@escobar: dodatki do ajfona maja #!$%@? wysokie ceny, nijak mające się do wyjątkowo #!$%@? jakości (pozdrawiam kilka przerobionych oryginalnych lightning i EarPods). Wmawiając sobie, ze jak masz appla to musisz tyle za nie płacić pokazuje co zrobił z Tobą marketing XD
  • Odpowiedz
@drzewko94: nic nie zrobił, z cenami nie wygrasz ktoś bedzie chciał kupic oryginalne kable to zapłaci ten hajs, ktoś kto woli kable innych firm to kupi je, sam kupiłem firmy hama za jakies 8-9 dych, ale przyznam Ci racje ze Apple #!$%@? ma te kable i jak słuchawki, po jakim czasie jebia sie
  • Odpowiedz