Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo z rana jak śmietana!

Wśród plusujących ten wpis rozlosujemy wyczesany, nowy #kubek #hophands (zdjęcie w komentarzach). Z tym kubkiem picie porannej herbatki, to wyższy poziom doznań, ponieważ nie jest to zwyczajny kubek! Wiąże się z nim oraz jego pobratymcami niesamowita historia, którą opowie Wam załączony filmik. Z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy (nie)profesjonalnego kuriera firmy #dpd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mieliście podobne doświadczenia z przesyłkami?

Z drugiej jednak strony pełen szacunek dla ludzi, którzy zrobili i zapakowali dla nas kubki. Pełen respekt. Kubki wytrzymały próbę ściany!
Pakowanie - robisz to dobrze ()

#wtf #polska #allegro #kurier
HopHands_pl - Hej Mirasy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo z rana jak śmietana!

Wśród plusu...
  • 20
@HopHands_pl Kiedyś kurier to była taka ekskluzywna usługa w porównaniu do tradycyjnej poczty. Teraz to aż strach byłoby cegłę na allegro zamiast telefonu wysłać, a obsługa klienta też jest świetna. Dla przykładu:
1. Zamów maszynę za kilka tys. cebulionów
2. Dostań maila i sms'a że kurier dostarczy przesyłkę między godzinami 15:00 a 17:00
3. Pojedź do sąsiedniego miasta oddalonego o 30 km od domu z myślą "E, wyrobię się na luzie żeby
kurier dostarczy przesyłkę między godzinami 15:00 a 17:00

Dostań telefon od kuriera o 12:22 i informację "Za 10 minut będę u pana z przesyłką".


@graffer: najgorzej jak zadzwoni taki kurier DPD czy DHL budząc człowieka o siódmej rano, że do 12:00 przesyłka będzie dostarczona i przyjeżdża oczywiście po 16:00. Z drugiej strony szanuje kuriera UPS, któremu powiedziałem, że w tych godzinach będę na uczelni, kończę późno, ale mogę tam odebrać paczkę,
Pobierz ZmutowanaFrytkownica - > kurier dostarczy przesyłkę między godzinami 15:00 a 17:00
 D...
źródło: comment_GRaJmmzVn4zv6jRuKUJXto906F4lN3jf.jpg
@HopHands_pl chcem chcem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kurier postąpił dobrze, dopóki nie #!$%@?ął paczką w dal ( ͡° ʖ̯ ͡°) na jego miejscu posunalbym ją do rogu, żeby ją schować za ścianką.
@HopHands_pl: Kurde to chłop delikatnie i z uwagą przełożył pudło za bramę i jeszcze ciepnął roztropnie dalej, żeby wam ktoś tego nie buchnął, a wy mu macie to za złe? No fakt - mógł to podsunąć zamiast turlać, ale mógł też #!$%@?ć przez bramę i wtedy to byłby godzien nazwania nieprofesjonalnym, leniwym #!$%@?. Pozdrawiam.
@DammitBob: @Deadly: Zgodziłbym się z tym co mówicie, ale jest jeden problem. Nazywa się on - "NIE RZUCAĆ, FRAGILE". Jeśli takie coś widnieje na paczce, to nawet rzut z niewielkiej wysokości może uszkodzić znajdujące się w środku przedmioty. Paczka była wypełniona kubkami, które mogły się łatwo stłuc i uchroniło je tylko to, że były świetnie odizolowane od siebie i szczelnie zawinięte. Każdy z osobna. Inaczej RIP kubki ( ͡°
@HopHands_pl: Strasznie podoba mi się ten plot-twist.

Kurier jak sroka próbuje rozkminić jak tu paczuszkę aksamitnie zostawić, to tu to tak, to srak, a proszę już mam, cyk do góry, delikatnie, tylko powolutku co by nie stłuc, o, hyc, jesteśmy na drugiej stronie, już przy ziemi, delikatnie, delikaaaatnie, już przy ziemiiii ... A TAKIEGO! JEBUT W RÓG! NO ELO FAJNE MIAŁEŚ COŚ W ŚRODKU FRAJERZE.