Wpis z mikrobloga

Mirki z #zakupyzchin miał ktoś styczność z #zte axon mini? Albo #nubia z7 max? Zastanawiam sie miedzy nimi (albo jak bedxie promo na #blackfriday w podobnej cenie 130/140$ na zuk 1 to wezme ) bo przesiadam sie z lumii 925 i oczekuje dobrego aparatu i jakosci wykonania, cyferki mnie nie za bardzo interesuja bo nie bede na nim gral czy cos, głównie internet i praca w trasie, wiec dzien bateria musi wytrzymac, wołam #aliexpress #banggood #gearbest #android i moze ktos z #xiaomi coś wie,
  • 14
  • Odpowiedz
@Kamson_San: Z7 max ma najlepszy aparat z chińczyków w swojej cenie jedynie 1 dzień na baterii może nie wytrzymać ale to zależy od użytkowania ale w moim przypadku ( używam raczej bardzo dużo - 2 karty sim ,cały czas 4G ) jeśli chodzi o 5,5" to bateria tylko 4000 mAh lub większa pozwala na cały pełen dzień użytkowania bez ograniczeń
  • Odpowiedz
  • 0
@jacke55 u mnie raczej 3g max z racji zasiegu w trasie i 1 karta sim, wiec 1 dzien moze da rade, poza tym mam powerbanka na kryzys ☺ a jakaś krotka recenzja z7? Plusy i minusy? Bo i axona i z7 max recenzji jak na lekarstwo ☺
  • Odpowiedz
@Pirzu: ale nie gorsze jeśli chodzi o ekran i chip audio? Bo tu amoled, tam amoled. Jedynie rozdzielczość inna. No i chip ten sam chyba? Bo akurat na tych dwóch rzeczach mi zależy. A mniejszy ekran dodatkowo na plus. W gry nie gram, wiec powinien styknąć
  • Odpowiedz
  • 1
@Pirzu no wlasnie kupilem bratu, i do mnie nie przemawia, juz wolalbym mi4, ale mysle nad z7 max , albo axon mini bo to niby premium marka, ale dzieki za rade
  • Odpowiedz
@Kamson_San: Ja mialem Nubie z9 Max i chwale sobie apart. Teraz na #jd masz w promocji Nubia My Prague za 145 $ plus pewnie jakies cebule za zalozenie konta. Ja odbieram jutro Leeco Cool1 i bede testowal, w duzej mierze zalezy mi wlasnie na apracie.
  • Odpowiedz
@Dry-Jack: Narazie mam redmi 4, mi mix, elephone s7, UMI plus, musze kupic jeszcze meizu pro 6 plus takze jest pok ico, ale postaram sie nubie sciagnac jakas :)
  • Odpowiedz