Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co sie #!$%@?. Stoje sobie na ulicy przy dworcu i klikam w telefon. Nagle podbiega do mnie jakis typo, na oko ze 20 lat, wyglad typowego Alvaro, 1.90m, zarost. Mysle #!$%@?, czego smiec chce. Zapytal sie czy moge mu pomoc. Okazalo sie, ze typowi #!$%@? portfel i telefon xD Gosc z jakiegos zadupia, byl w Krakowie zeby przejsc badania medycyny pracy i kupic #rozowypasek prezent. Zajebiscie sie spieszyl na cos bo poprosil o 24zl na bilet PKP xD Ja mu oczywiscie od razu, zeby #!$%@?, jak jest taki przystojny to niech zbajeruje jakas laske, nie dosc ze mu hajs pozyczy to jeszcze loda zrobi. Ale wtedy typo zaczal grzebac po kieszeniach i najpierw chcial mi dac czekolade i sluchawki, ktore mial na glowie a gdy zobaczyl moja mine to wyjal ten prezent dla laski. Okazalo sie, ze to zloty lancuszek w takim pudeleczku co to dynamicy daja w nich pierscionki zareczynowe. Pytam sie typa co mu #!$%@?, przeciez moglby poprosic dowolna osobe to by mu hajs pozyczyla to on, ze maja go za naciagacza (i po #!$%@? wam brody i sniada cera?), ze jak nie odjedzie tym pociagiem to #!$%@? robote strzeli i bedzie musial spac na dworcu. Pomyslicie, ze zachowalem sie jak #stuleja i zostawilem tak? Kusilo, ale nie, mowie, ze spoko, dobry jestem czlowiek ale dajesz to wszystko co mi zaproponowales. Koles oddal mi czekolade, lancuszek i sluchawki xD Zz nieukrywanym bolem. Nie wiem po #!$%@? mi to, czekolade pewnie zjem, sluchawki #!$%@? bo sie brzydze a lancuszek oddam siostrze jako prezent xD Dary. Dary losu.

#truestory #dary #losu #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki co sie #!$%@?. Stoje sobie na...

źródło: comment_dYymlG1ToAWECcwWci2Fky9WXKthKzyR.jpg

Pobierz
  • 5