Wpis z mikrobloga

@Rubens: Ja raz czytałam, że od 5 stycznia miało być więc sobie ustawiłam od razu bo pomyślałam "co mi tam, i tak mnie to czeka" i dupa... teraz się męczę :P Przynajmniej mam zajebistego Homera na profilu :)
@Chudy_: Mi też się włączyła, ale narazie tylko dla mnie. I jak ja mam być hipsterem na FB z osią czasu? :(

Skoro to od aplikacji to wiem kiedy mi się na robiło. Na wykładzie próbowałem streamować sobie grę na FB;/
@kicioch: no widziałem to u znajomych - jakiś brzydki wygląd itd. ale mam nadzieję, że chociaż będzie możliwość wyboru jednego i drugiego bo jak nie - to wierzę, że ludzie porzucą wreszcie facebooka i skończy się ta "moda na fejsa".
@Smookie: Nie jest od dzisiaj wszędzie.... Od dzisiaj oś jednego konkretnego użytkownika, który napisaŁ na mb będzie widziana publicznie. Wczoraj też ktoś przypadkiem włączył oś i jego oś będzie widooczna od 20. Po prostu każdy po wlączeniu Osi ma 7 dni na ustawienie jej zanim inni ją zobaczą.

@Axelio: Nie będzie wyboru i ludzie nie porzucą FB. Na zmiany na Wykopie też się ludzie bulwersują, a i tak zazwyczaj zostają,