Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Mirabele,
Nie wieszajcie psów za #mikroreklama, ale skoro hAmerykanie mogą mieć jutro taniej bo #czarnypiatek #blackfriday to i my możemy. Zajmuję się sklepem https://www.mamsmartfona.pl/ (i całą masą innych hurtowych, allegrowych i innych takich, ale to już historia na inny czas) i razem z zespołem wpadliśmy na pomysł, że zrobimy rabat 20% dla wszystkich na wszystko.

Jak szukacie etui do telefonu, karty mikro ( ͡º ͜ʖ͡º), uchwytu, powerbanka, głośniczków, ładowarki, smartwatche, google vr czy czegokolwiek innego do telefonu/tabletu to tutaj znajdziecie. Produkty legitne, sam korzystam - nie jest to najtańszy sort z azjatyckiej fabryki więc warto. No i wysyłane/odbierane z Łodzi, a nie bezpośrednio od #majfrendy

#telefony #smartfon #smartwatch #akcesoriagsm #tablet #okazja #etui #sklepyinternetowe #spamowanietagami
sarmatawkapciach - Drodzy Mircy i Mirabele,
Nie wieszajcie psów za #mikroreklama, al...

źródło: comment_83aOGzpWsaGrTlln8yoLGvQsXjBetRpo.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@sarmatawkapciach: Psów wieszać nie będę, bo akurat pękłam sobie szkiełko w telefonie i czas wymienić, a ceny macie spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jednak powiedziałbyś mi, czym się różnią te dwa szkła od siebie oprócz ceny: szkło1 i szkło2 ?
Opłaca się zakupić te droższe? Fajnie byłoby mieć coś z powłoką oleofobową, bo denerwuje mnie upalcowany wyświetlacz, ale dla mojego modelu przeważnie jest mały wybór, nawet
  • Odpowiedz
@natta: GT mimo małej różnicy cenowej jest duuuużo lepszy. Dłużej hartowany, zaokrąglone brzegi i mniej palców (jest na tyle oleofobowy, żeby np wzór odblokowywania nie zostawał na ekranie) - wiem bo korzystałem z obu jak rozbiłem i GT i wymieniłem na standard bo GT były przyblokowane to zobaczyłem różnice.

GT nosiłem prawie rok i nawet rysy mi się nie pojawiły. Szlak ją trafił dopiero jak różowy przejechał po nim kółkiem kanapy.
  • Odpowiedz