Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od ostatnich paru miesięcy poszukiwałem pracy i znalazłem. Pracuję za 9zł na godzinę przez 10 godzin dziennie w tym tracę godzinę na dojazd w pracy nie fizycznej bardziej manualnej i na myślenie . Pracuję bez umowy ponieważ pracodawca to #januszebiznesu. Od jakiegoś czasu myślę o zarobieniu na samochód (jestem biedny i brzydki, nie gruby lecz mam twarz bardzo nienaturalną ) . Teraz widzę że nic z tego nie wyjdzie bo na samochód mnie dalej nie stać teraz polaczki zwiększają podatki na samochód a ja nawet nie mam na nic czasu. Wstaję o 5 w pracy jestem do 18 i resztę po 3 godzinach idę spać. Nie wiem dlaczego, ale społeczeństwo wymaga ode mnie dziewczyny ale jak ja mam ją mieć jak na nic nie mam czasu . Sam chciałbym mieć ale wiadomo że wygląd nie pozwala. #!$%@? jak żyć w tym kraju ....
#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Od ostatnich paru miesięcy poszukiw...

źródło: comment_ZNHuvQfrzNFPSjMFclVoMiLIv8qbhI9p.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania moze zmien tok myslenia. Samochod nie jest tym, co ci potrzeba w tej chwili. To nie wina tegi kraju, że pracujesz bez umowy, bez prawa do urlopu. Zawsze możesz pracodawce zglosić, to bedzie musial oplacic za ciebie skladki kilka lat wstecz i zaplacic ci za urlop, ktorego nie miales.
  • Odpowiedz
@hellgihad: nigdy nie #!$%@? 12h w gownopracy. W ogole nigdy u nikogo nie pracowalem, od dwoch lat pracuje w piwnicy, bardzo lubie swoja prace, nawet nie nazywam tego praca, bo praca to z definicji nic milego. Dziennie wiecej niz 4-5h nie robie, nigdy nie robilem, a wstawanie o 5 jest nieludzkie.
  • Odpowiedz