Wpis z mikrobloga

różowa uwielbia masło orzechowe i chcę coś w tym kierunku wykombinować na mikołajki

co "... o smaku masła orzechowego" mogę kupić"?

niby jest zapaleńcem, ale chyba nie wiele takich innych rzeczy próbowała. Kupiłem już Wedlowskie czekolady "Peanut Butter".
Magnumów orzechowych ma pół zamrażarki i w KFC jak były Crushery o tym smaku, to była zachwycona

Myślałem, że fajne by było jakieś gotowe cappucino o tym smaku, ale w ostateczności będę musiał zrobić taką kawę według przepisu z neta. Coś jeszcze Wam przychodzi do głowy?

#pytanie #rozowepaski #gotujzwykopem
  • 12
@Colek:
też pomysł. Już nawet nie musi iść o ilość, ale żeby było jakieś wybitnie dobre według Mirków

choć pamiętam, że przez przypadek kupiliśmy jakieś masło CZEKOLADOWE o smaku orzechów (w Żabce chyba). Coś jak nutella wymieszana z masłem orzechowym i aż oczy się jej zaświeciły z pierwszym spróbowaniem :D

@tptak: łoo, super sprawa. Trzeba by jakoś hurtowo orzeszki kupować wtedy i myślę, że to będzie dobry pomysł pod choinkę.
@NAGI: Butterfinger, wszelakie Reeses, Oreo Peanut Butter są dobre ale nie wiem czy do dostania, w Lidlu na tygodniu amerykańskim było dużo słodyczy z masłem orzechowym może jeszcze zalegają.