Wpis z mikrobloga

  • 0
@Vilyen #!$%@? nie chcieć pokazać tutoriala na głównym tylko w prywatnych wiadomosciach to trzeba mieć coś z garem. Może by mnie zainteresował to nie bo link do tutoriala to sekretna wiedza dla wtajemniczonych.

@SzefJaszczurek
@sarcev ufostepnijcie tu bo jestem ciekaw a nie bede pisal do rozowego co roszczy sobie prawa do czyjegoś tutoriala, którego autor chciał popularyzować swoją wiedzę
  • Odpowiedz
  • 0
@einz: masz Ty rozum i godność człowieka? Jak wrócę do domu to wrzucę link. Robisz sprawę wielka i #!$%@? rzucasz. I kto tu jest nienormalny?
  • Odpowiedz
  • 20
@Vilyen Ktoś zrobil tutorial zeby uczyć ludzi w internecie a ty prosisz o nieudostepnianie go, bo za dużo ludzi go zobaczy? Co, ty się nauczylas i lepiej żeby inni się już nie uczyli bo stracisz, co, wyjątkowość?
  • Odpowiedz
@Vilyen: nikt nie wymaga by twoja praca była tak jak na filmiku... zrobił to ktoś kto ma ogromne doświadczenie, ty się dopiero uczysz więc nie musisz się przejmować że wygląda żałośnie, przecież to oczywiste że ucząc się nie będzie ona taka sama jak u kogoś kto robi to od lat
  • Odpowiedz
@einz: Nie denerwuj się kolego, też bym się krępował gdyby nagle wszyscy mogli porównywać moją pracę z tutorialem. Wystarczyło poprosić, a nie kosztowałoby Ciebie to więcej wysiłku, jedynie odrobinę uprzejmości. Trochę zrozumienia. Równie dobrze @Vilyen: mogła wcale nie zdradzać, że korzystała z tutoriali i w ogóle nie byłoby tej rozmowy.
  • Odpowiedz