Wpis z mikrobloga

Mirki mam #pytanie i #prosba . Jutro spotykam się ze swoim #rozowypasek i idziemy gdzieś na kolację. Pomyślałem, że śmiesznie by było jakbym się ubrał w gajer i zrobił takie niby oświadczyny. Na prawdziwe trochę za wcześnie, a wiem, że ma dystans do siebie, więc sama się uśmieje, ale najpierw dostanie zawału. Uklęknąłbym przed nią, rzekłbym coś miłego, (nad tym jeszcze myślę) i wyciągnąłbym pudełko na pierścionek, a w śroku... no i właśnie. Co w tym pudełku? Żeby było jednocześnie miłe i trochę z żartem.
#heheszki #zwiazki #oswiadczyny na niby
  • 36
@cfanyantek stary nie rób tego bo w najlepszym przypadku skończy się fochem. Są rzeczy z których się nie żartuję. A co jak ona chce być z tobą i się rozczaruje bo to głupi żart. Pomyśli sobie ze masz ją w dupie.

To już ją lepiej zabierz w nietypowe miejsce i tam jej daj pierścionek. Będzie zaskoczona i będzie miała powód do żartów z miejsca które wybrałeś.
@dwal: @ravau: @TaoHosts: @Djkudlaty: @mielnik69: @Piguua: @Roniq: @Eskimos_Stanislaw: @alicemeow: @Volt224: @TymRazemNieBedeBordo: @UndaMarina: @Kur_Piejak: Wołam wszystkich, żeby nie było, że olałem. Macie rację. Ale i tak to zrobię. To jest tak, że byliśmy ze sobą jakieś 6 lat, od dwóch miesięcy byliśmy w separacji i znowu do siebie wracamy. To ma być coś na zasadzie inicjacji nowego etapu. Na prawdziwy