Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft #firestorm #burning legion #wow
Gildia Obrońcy Azeroth powraca.
Grupa kilkunastu znajomych, ze sporym bagażem doświadczeń i wiedzy, po zakończeniu przygody na jednym z największych serwerów dodatku WoD- Firestorm rozpoczyna grę na oficjalnym serwerze Burning Legion po stronie Sojuszu.
Na Firestorm byliśmy największą polska Gildią z jednym z najlepszych progressów na całym serwerze, co nie znaczy, że epaxy spaczyły nam postrzeganie tej gry 
Na dzień dzisiejszy otwieramy nieograniczoną rekrutację (brak restrykcji dotyczących modelu gry: PvE, PvP, Casual, klasy postaci i jej levelu, czy wieku).
Z racji tego, że niektórzy z nas nadal wbijają maksymalny lvl lub dopiero przygotowują się do raidowania wyznajemy zasadę, iż każdy z nas, bez względu na wyżej wymienione czynniki, może stanowić dla Gildii wartość dodaną- wiedza, pomysły, innowacje, usprawnienia.
Jedyne czego wymagamy to:
kultury osobistej i szacunku wobec innych graczy,
przestrzegania regulaminu Gildii (jasny, klarowny i pozbawiony niedorzecznych nakazów i zakazów),
chęci do nauki gry swoimi postaciami oraz rozwijania ich i zadawania pytań w przypadku braku wiedzy,
aktywne uczestnictwo w życiu Gildii (offline poniżej 14 dni, zgłoszenie w przypadku dłuższej nieobecności).
W zamian oferujemy:
świetną atmosferę z możliwością poznania graczy z całej Polski, którzy mimo czasu spędzanego w grze posiadają życie prywatne,
pomoc w levelowaniu postaci i jak najszybsze zebranie odpowiedniego sprzętu,
achievementy gildyjne, integrujące graczy- wypady na instancje i raidy poprzednich contentów,
eventy organizowane przez nas samych,
szybko zapełniający się Guild Bank,
podział graczy według pełnionych ról i obowiązków,
ułatwienia w komunikacji: grupa Facebook, strona internetowa, kanał TS3.

Jako, że Gildia została utworzona stosunkowo niedawno zależy nam przede wszystkim na integracji i dobrej zabawie, choć nie zapominamy też o progressie w niedalekiej przyszłości.

Znaleźć nas można:
na serwerze Burning Legion po stronie Ally
na Facebooku- Obrońcy Azeroth Burning Legion
na stronie:
poprzez battlenet:
ZAPRASZAMY!

http://obroncyazeroth.shivtr.com/
  • 6
@pwn3r przecież 90% aktywności w grze to LFR i LFG więc serwer nie ma znaczenia bo i tak paruje z innymi serwerami. Jedyne co ma znaczenie to dla mythic raidow ale przecież to się robi w gildii a nie z randomami z realma. Jak więcej toksycznych graczy widziałem na lfrze i random dungronach z kazzaka I draenora niż burning legionu przez 2 lata gry
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: aha, czyli nie mamy co rozmawiać. Jak dla ciebie szczytem pve jest LFR/LFG to nie masz styczności z ludźmi na serwerze. Do progressu pve potrzebujesz gildii. A gildii się szuka na realmie. I wtedy sobie możesz porównać ludzi. Dodatkowo ekonomia na BLu jest tragiczna (a przynajmniej była na MoPie, bo wtedy tam ostatni raz grałem) i ceny są przynajmniej 1,5x zawyżone
@pwn3r faktycznie nie mam się co wypowiadać o pve bo za 3/7M EN to by mnie każdy poważny raider wysmial ( ͡° ͜ʖ ͡°) na raidach z gildią jestem 2 razy w tygodniu jak mam czas w inne dni pograć to właśnie korzystam z LFG żeby porobic mytthic+ ToV norm en heroic/normal. Jestem w jednej i tej samej gildii od półtora roku. Nie rajcuje mnie zmienianie gildii co