Wpis z mikrobloga

Byłem mircy wczoraj w kościele bo niestety w rodzinie #jezuschrystus motzno. Pierwsze co to widzę #mohery które przyniosły karteczki z dużym napisem "REZERWACJA" i kładą je na krzesłach zajmując miejsca dla siebie i swoich koleżanek.
Na koniec mszy na rzutniku wyświetlili jakiś slajd odnośnie zbierania podpisów przeciwko związkom partnerskim itp.

Myślę co tu się odwaliło ? xD

Pierwszy raz widziałem taką akcje w kościele (z tymi podpisami) żeby tak otwarcie i oficjalnie wyrazić swoje stanowisko w takiej sprawie w czasie mszy.

#katolicyzm #katoliban #truestory #takbylo #gorzkiezale
  • 3
Pierwszy raz widziałem taką akcje w kościele (z tymi podpisami) żeby tak otwarcie i oficjalnie wyrazić swoje stanowisko w takiej sprawie w czasie mszy.


@SaiGasai: Mi się kiedyś trafiła agitacja wyborcza w kościele podczas Wielkanocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy wierni musieli słuchać jaki to PiS wspaniały, a jakie PO jebnięte...

Ogólnie uważam, że kościół to nie miejsce na takie coś, ta instytucja powinna być odseparowana od
Pierwszy raz widziałem taką akcje w kościele


@SaiGasai: pierwszy raz widziałeś żeby w kościele przeprowadzali akcje zgodne z nauczaniem Kościoła? To w ciekawe miejsca ty się wybierasz