Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Podoba mi się SGS7, jest dla mnie jednak odrobinkę za mały. Z kolei rozmiar S7 Edge jest w porządku, przeszkadza mi natomiast to dziwne zakrzywienie ekranu. Czy jest jakaś alternatywa po stronie Androida dla tych telefonów? Zależy mi najbardziej na aparacie. Jaki wy kupilibyście telefon gdybyście mieli nieograniczony budżet? #telefony #android
  • 10
@ona_czuje_we_mnie_piniondz: Niestety, telefon jest zawsze pod ręką, trudno zapomnieć o nim wychodząc z domu :D dlatego wolę kupić droższy telefon, który wiadomo nie będzie tak samo dobry jak aparat, ale za to będę mieć go zawsze przy sobie kiedy będę chciał jakiś fajny moment z życia przechwycić :D
@Pawe: Dzięki za odpowiedź! Celuję w coś nowego raczej. Nie zrozum mnie źle. IP6s to świetny telefon, ale ma już następce, a 7 nie ma gniazda na Jacka co dla mnie go dyskwalifikuje :c
Kochane Miruchny, dziękuję za taką aktywność, kupiłem w końcu s7 edge. Pomacałem sobie go trochę dłużej w Saturnie bez żadnych zabezpieczeń od kradziejstwa i tym razem leżał naprawdę spoko. Cena nie jakas najniższa-580€, ale za to nie będę miał wściku dupy czekając czekając na kuriera. Wyszło na to że nikogo nie polsuchalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mógłbym w ogóle się nie pytać, ale dziękuję jeszcze raz za