Wpis z mikrobloga

Krótkie info zastanawiam się nad innymi podobnymi Leeco, wybrałem ten ze względu na większą baterie 4080. Zamówiłem 11.11 dostałem 23.11 "wysyłka sprzedawcy" oczywiście bez vatu ~ 3 dni po wylądowaniu we Francji był w moich rękach. Nie używa języka polskiego w menu więc nie wiem jak spolszczenie.
@smyl Ogólnie jestem zadowolony i nie mam powodów do narzekania. Jedyny minusik jak piszesz z wibracją to jest ona dość głośna. Tak szczerze to nie wiem po co są dwie kamerki ( ͡º ͜ʖ͡º). Mam EUI 014s to moje pierwsze spotkanie z EUI oczywiście działa szybko i jest bardzo intuicyjny - minusik domyślny odtwarzacz.
@michalind: telefon super, ladniej sie prezentuje niz x600, pewniej sie trzyma w dloni, bateria super (chociaz walczylem bo mi wysysało ją parę appek i trzymał "tylko" dzień :) teraz juz ok), podwójny aparat chyba nie będzie miał przyszłości ale zdjęcia robi bardzo ładne.
mimo wszystko kolejny telefon będę celował w max 5cali. po dwóch 5.5" już mi się znudziły - to jedyna "wada", ale bardzo subiektywna i wiedziałem o tym wcześniej.