Wpis z mikrobloga

@BoaKusicielka: No i dostali schronienie u prywatnej osoby, nie u rządu który zbiorowo przyjął przy okazji 100 tysiecy innych xD Jak tak bardzo ktoś chce uchodźców to niech sobie ich przyjmie do domu i ich utrzymuje, ja nie mam zamiaru za to płacić. Ewentualnie zróbmy referendum i niech płacą za ich utrzymanie ci ktorzy głosowali za przyjęciem xD
  • Odpowiedz
@BoaKusicielka: Józef przybył do Betlejem jako swój na spis powszechny, to tak jakby ktoś spod Tarnowa przyjechał do Krakowa na spis ludzi z Małopolski. I wcale nie był biedakiem, że dostali stajnię, tylko dlatego, bo było tyle ludzi w mieście, że fizycznie nie mieścili się w gospodach (tłumacząc na nasze: przyjechało tyle ludzi do Krakowa, że brakło noclegówek w hotelach/motelach/hostelach).

A ucieczka do Egiptu była dopiero później.
  • Odpowiedz
@BoaKusicielka: Jak przyjedzie do mnie rodzina z niemowlakiem, która uciekła z sąsiedniego kraju w obawie przed utratą życia, to będę im pomagać.
Póki co widzę głównie młodych, zdrowych mężczyzn, którzy jadą 3000km w poszukiwaniu zasiłków socjalnych.
  • Odpowiedz
@Jewpacabraa: jak ktoś tak bardzo chce dotować domy dziecka to niech sam sobie weźmie pod dach jedno
btw dostali schronienie ale chcialbym przypomniec ze wczesniej sie odbijali od drzwi do drzwi z tego co pamietam zlych ludzi
  • Odpowiedz