Wpis z mikrobloga

@anas_lex: Odnośnie pucharu, ich przeciwnicy złożyli wniosek do federacji, by puchar został przyznany drużynie Chapecoense. Myślę, że tutaj kluczowa będzie odbudowa drużyny. Pewnie mają jakieś pokłady juniorów w swoim klubie, ale będą musieli odbudować kadrę seniorów. Kilku/kilkunastu juniorów może dostaćkontrakty profesjonalne, dodatkowo może ściągną wolnych agentów? Nie wiem, też gdybam.
mieszkańcy afryki sami się zabijają i tworzą głód z #!$%@? lenistwa, jak ktoś chce im zaprowadzić porządek to go unicestwiają i dalej sobie w gównie żyją i proszą o jałmużną.


@TymRazemNieBedeBordo: ręce mi opadają jak czytam tak idiotyczne komentarze, aż się odechciewa komentować, bo jak ktoś ma tak marginalne pojęcie o tym co się dzieje na świecie to moje słowa i tak pójdą jak krew w piach
@TymRazemNieBedeBordo: Może nie wyprani z uczuć, chodzi raczej o to, że dobry fotograf reportażowy "czuje" gdzie się ustawić żeby zdjęcie było dobre. To że często widywana ludzka tragedia nie przeszkadza mu w pracy to nie znaczy że nie robi na nim żadnego wrażenia.