Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki, chłopcy i dziewczęta. Jak już pisaliśmy wcześniej, czas na #rozdajo. Jak na konto z bardzo krótkim stażem, myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że wielu osobom się przypodobaliśmy i miejmy nadzieję, że tak zostanie! Dlatego też mamy do rozdania kubek i koszulkę z naszym logiem, a oprócz tego, zwycięzca konkursu, który zostanie wylosowany za pomocą mirkorandom dostanie kartkę świąteczną od naszego studia z podpisami całej ekipy (ʘʘ) Zapraszamy oczywiście na nasz fanpage gdzie niedługo pojawi się... ciekawszy konkurs ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jeśli zostanie wylosowany ktoś z #lodz, to zapraszamy do naszego studia po odbiór, będzie okazja do pogadania, w innym wypadku wyślemy do Was paczuszkę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To by było na tyle, oczywiście zapraszam jeszcze raz na naszego fejsa, gdyż dopiero się rozkręcamy, a mam nadzieję, że przed nami jeszcze niejedno rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Zielonki z miesięcznym stażem też bioro udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#strzyga <- Zapraszamy do obserwacji, będziemy tam wrzucać nasze prace czy fakty dot. tatuażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tattoo #tatuaze #tattooboners #tatuazboners
StrzygaTattoo - Mirki, Mirabelki, chłopcy i dziewczęta. Jak już pisaliśmy wcześniej, ...

źródło: comment_AVJU7tTq6xqYq7pqxjRsqXBmLjxNVFAI.jpg

Pobierz
  • 43