Wpis z mikrobloga

@mam_tu_niezly_ubaw_: Tylko civic. Audi a3 8p nie ma ciekawych silników oczywiście jest 2.0 TFSI ale spala dużo oleju quattro jest w takim a3 udawane bo to haldex. Miałem A4 B6 z 1.8T i to było fajne auto ale już te nowsze z TFSI to nie to samo.
  • Odpowiedz
@mam_tu_niezly_ubaw_ Honda jest jakas taka, zadziorniejsza. Skłania do ostrzejszej jazdy, redukowania biegów... Mam na myśli benzynę.
W 8P jakoś nie miałem ochoty walczyć. Jest ciszej, wygodniej. Także, zależy czego szukasz.
  • Odpowiedz
Zdecydowanie 1,8T i 2,0T.
Pierwszy wariant użytkuje od kilku lat w A4.
Drugi wariant ma teść i też nie marudzi.

Testowałem swego czasu wolnossace 1,6 i okazalo się że to muł. Naprawdę czuć brak mocy.
  • Odpowiedz
@mam_tu_niezly_ubaw_: Sam stalem przed podobnym wyborem, wybralem Civica. W srodku jest ciekawszy, wiekszy, plaska podloga w bagazniku po zlozeniu siedzen, system smart seats, na zewnatrz wyglada lepiej a nie jak co drugie auto na ulicy (i te trojkatne rury). Bardzo dobre silniki benzynowe i jeden z najlepszych diesli ktore mozna obecnie kupic na rynku wtornym. Omija tylko skrzynie iShift (automat) bo jest bardzo wolna i nie grzeszy kultura pracy. Standardowa 6
  • Odpowiedz