Wpis z mikrobloga

Mirki, co się #!$%@?ło we wtorek to ja do tej pory nie. Jak co roku wybraliśmy się z różowym do schroniska zostawić parę paczuch z karmą co by wspomóc tamtejsze biedne zwierzaki, a wróciliśmy z kotem ( ͡° ͜ʖ ͡°) O taki kawałek 1,5 rocznego bydlaczka na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pieszczoch z niego niesamowity, jak się go weźmie do głaskania to odjebuje wygibasy by go wszędzie wymiziać i pomrukuje :) Jedynie usłyszeliśmy, że może mieć koci katarek, bo charczy trochę i mógł trochę świerzba złapać, ale co tam, objawy delikatne to bierzemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i tu następuje ta gorsza część. Koteł od dwóch dni w ogóle się nie mógł załatwić ani nic nie chciał jeść więc podjechaliśmy do znajomej pani weterynarz. No i wtedy wyszło, że był kastrowany na żywca jedynie przy uspokajaczu, prawe ucho już ma stan zapalny od świerzba, koci katarek to chyba długo mu dokucza oraz w oczkach podejrzenie chlamydii. Zdenerwowana pani weterynarz zrobiła skan książeczki i zamierza narobić rabanu za taką opiekę a przede wszystkim kastrowanie na żywca... Jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie.

Także na dzień dzisiejszy leczenie koteła idzie pełną parą, za tydzień idziemy na kontrolę :) W międzyczasie niech się oswaja, bo uraz ma duży i cały chodzi spięty, ale nie odpuszczamy i dużo czułości okazujemy :)

#koty #pokazkota #chwalesie
Pobierz Zgubilem_Login - Mirki, co się #!$%@?ło we wtorek to ja do tej pory nie. Jak co roku ...
źródło: comment_udFte8U0BbVReCPdNdqsLw8KITjpRfOG.jpg
  • 20
@iniacz: jeden z dzielnych rycerzy okrągłego stołu, walczył u boku króla Artura, a imię jego to Lancelot ( ͡º ͜ʖ͡º)

tak, wiem, poniosła fantazja, ale to w schronisku tak go ochrzcili i do książeczki wbili to już niech zostanie :)