Wpis z mikrobloga

Dziś odebrałam paczuchę od @kubaklodz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Baardzo Ci dziękuję mireczku, pierwszy raz biorę udział w wykopoczcie i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona, że otrzymałam taką fajną paczkę! Te kredki, pisaki tylko mnie motywują, żeby wstawić coś niedługo pod swój tag, a klamerki to w ogóle strzał w dziesiątkę, bo stare klamry mi się już poniszczyły! ( ͡º ͜ʖ͡º) No i to lawendowe pudełeczko... () Ostry sos też na pewno nieraz wykorzystam w kuchni i absolwenta chętnie spróbuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cała paczucha sprawiła mi ogromną radość, a rozpakowywanie to było wyzwanie, nie mogłam się doczekać, kiedy uda mi się zobaczyć zawartość. :D Polecam tego mireczka @kubaklodz :)

No i jeśli już będę robić wystawę w Łodzi to na pewno pierwszy się dowiesz! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopoczta
narzeczonazlammermoor - Dziś odebrałam paczuchę od @kubaklodz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Baardzo ...

źródło: comment_knxylZYxZc7WnLOXWjgqYz7gpIH46nVX.jpg

Pobierz
  • 24
@narzeczona_z_lammermoor: Cześć! @narzeczona_z_lammermoor Cieszę się, że paczka dotarła i mam nadzieje, że jej zawartość na prawdę Cię ucieszyła. U nas w Łodzi, klamerki służą do przypinania bielizny, a te kolorowe w paczce to są po prostu spinacze. Szekla jest prawdziwa, z Mazur. Krówkę podarował Ci mój synek z własnych zapasów, mam wątpliwości co do jego szczerości, chyba te od pana mechanika od zmywarki mu nie podchodzą... Absolwenta poleciła mi wytrawna okoliczna
@kubaklodz: Te mazaczki mają właśnie całkiem sporo możliwości, chociaż do zjedzenia raczej się nie przekonam.
( ͡º ͜ʖ͡º) Za to krówka baardzo mi smakowała, więc podziękuj ode mnie synkowi, że mimo wszystko zechciał się ze mną podzielić. No i mam na imię Marta. Z całego serducha dziękuję Ci jeszcze raz! Swoją nową pracę wrzucę dopiero przed świętami, bo teraz jestem dość zajęta, ale bardzo mi miło,