Wpis z mikrobloga

Witam, to znowu ja.

Jak zapewne wiekszosc ludzi wie, prowadze prywatna grupe z typami, sa to typy od poczatku do konca wymyslane przeze mnie i przez mojego kolege (dolaczyl do mnie 2 tygodnie temu), swietna szansa zeby sobie dorobic :)

Po krótce:
- conajmniej 3 typy dziennie, ostatnie dwa tygodnie to srednio 5 typow dziennie, sredni kurs 1.85
- typy podajemy pomiedzy godzina 17:00, a 18:00, wiec bedac przy komputerze raz w dniu mozna obstawic wszystkie zdarzenia, po podaniu typu kurs nie zdarzy spasc, nie sa to masowki, ktore leca na leb na szyje nawet po 0.50 w ciagu 2 godzin,
- oferta dostepna jest na najpopularniejszych stronach bet365, pinnacle, STS.
- gramy single, polecamy plaska stawke, w statystykach podstawowa plaska stawka to 100PLN
- typy podawane sa na naszej grupie na FB, po oplaceniu abonamentu 40PLN 2 tygodnie / 75PLN miesiac zostaniesz dodany do grupy
- poprzez nasza znajomosc pilki noznej ujemny bilans na przestrzeni miesiaca nie wchodzi w gre, zdarzaja sie slabsze dni, (pierwsze 2 tygodnie listopada, gdy jeszcze typowalem sam), ale i tak i tak wyjdziemy na plus.
- statystyki na screenie

Jezeli ktoś jest zainteresowany zapraszam na priv,

#bukmacherka #arczitips #darmoweplatne #betseeker
arcziqu - Witam, to znowu ja. 

Jak zapewne wiekszosc ludzi wie, prowadze prywatna ...

źródło: comment_z4ZK8RJX9eY5l8muTdBt7YS9HeDMD8lY.jpg

Pobierz
  • 33
@Kotlet_Rybny: racja, ze mozna wpisac wszystko, mam grupe, na ktorej codziennie podawane sa typy, od 17 pazdziernika wszystko jest podane, nic nie edytowane, mam swiadkow, pozatym mam betadvisora, ale gdy placa ci 30% a sobie biora 2x tyle reszta to podatki to dziekuje bardzo
@arcziqu: nikt ci nie kupi typów na podstawie tabelki w exelu i grupy na fejsie z której można np usunąć bez śladu nietrafione typy. I relacji ludzi którzy mogą być twoimi znajomymi/multikontami itd Na blogabet.com chyba można dawać prywatne typy i je liczy.
@arcziqu: słuchaj mnie to akurat nie interesuje kto tam kupuje i jak długo, ja już swoje widziałem, a widziałem oszustwo poza tym nie stawiam tego sprzedanego sportu i nie mam zamiaru.

a co do serwisu to polecam betadvisora albo blogabeta, co prawda biorą Ci pieniądze, mnie w tej chwili blogabet 20%, ale masz przynajmniej weryfikacje, jesteś bardziej wiarygodny no i ja mam sms serwis oraz money-back guarantee co bardzo przyciąga ludzi.
@arcziqu: słuchaj musisz najpierw myślę z rok prowadzić blogabeta, utrzymać jakiś pozytywny wynik i nie kraść typów i nie wpisywać fałszywych wyników bo ktoś Cię #!$%@? i usuną Ci wszystko.

Jak już będziesz miał troche obserwujących to możesz zrobić płatne typy i czekać na klientów

Acha no i nie chodzi o to żebyś miał yield 20% po 6 tygodniach tylko żebyś miał chociaż te 8% po roku i 1k typów.
@niepoprawny_marzyciel: rozumiem, ale nie potrzeba az roku, jezeli siedze w tej pilce od pol roku i gram tylko to co ja uwazam, nie patrzac na miejsce w tabeli, tylko patrze na moje przemyslenia, jest wielu typerow ktorzy nie wiedza co graja a patrza tylko na kursy (niestety)