Wpis z mikrobloga

Chcę kupić nowego smartfona z Androidem do 2000 zł. Chodzi mi także o oferty bezpośrednio z Chin, ale z Vatem chcę tak czy siak wydać max. 2000 zł.
Najważniejszy dla mnie jest aparat tylny - musi robić zdjęcia co najmniej tak samo dobre, jak iPhone 5s :) I być przyszłościowy - chcę go mieć minimum 3 lata, dlatego najchętniej zawinę coś z 4+ GB RAM.

Bardzo podoba mi się Xiaomi Mi5 Pro. Czy jest szansa, że w najbliższym czasie zmieszczę się w budżecie z kupnem go? Dolar podrożał, tak że nie jest kolorowo :/ A może macie jakieś inne propozycje?

Dlaczego zmiana z iOS? Bo mam iPhone 5S, a zdarza mi się, że scrollując jakieś fanpage w wersji mobilnej telefon zaczyna mi się zacinać. Poza tym, mam rozwalony ekran, głośnik i czujnik światła, i nie chcę już pchać w niego kasy. iPhone jakbym miał brać, to 6S albo 7, ale to za drogi sprzęt dla mnie.

#bojowkaandroid #android
  • 19
@Piguua: eee tam, długi czas po premierze miałem galaxy s2 i dało się przeżyć :) właśnie szukam jakiegoś legitnego źródła z iphonami 6s
@polanosiu: gdzie u chińczyków można to kupić? W Polsce drożej niż 2k
@Oktawian_Janusz: a kupię używkę z ciekawości, ale tego "właściwego" telefonu nadal szukam :) 3 GB ram to może być mało za rok
@KllI wolałbym nie ryzykować u kupić prosto od producenta. Po co dawać komuś zarobić. Paczki idą kilka dni od momentu wysłania. A po co dać zarobić jakiemuś Januszowi?