Wpis z mikrobloga

@bm31 niefajna? A ja myślałem, żeby jakiś akcent do swojej założyć, ale nie ///M, bo nie mam nic z MPakietu. Tylko coś właśnie delikatnego, podkreślającego rzedowa szóstkę
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eXcore: te Recaro cs kozaki w #!$%@?, ale cena miażdży :( @kipowrot: poszukaj czegoś z mperformance, lotka na klapę z carbonu czy cos, ale na szybę strasznie kiepsko wyglada
@bm31 mówisz... To nie wiem, tylko mperformance nie mam nic, nawet nakładek na progach, mam tam tylko BMW, wolałbym coś neutralnego. Lotki też nie mam na klapie, może taka tylko żeby mi pomalowali w kolor.
@kipowrot: to moze pozostań przy dobrych Felgach? Ja rowniez zero mpaku, zadbałem o lakier + ledy tył i smoke kierunki przod + bbs ck 19'' i sprężyny eibach sportline. No i jakos to wyglada ;)
@bm31: ja mam E46 330Ci. Dobrych felg, to rozumiem, że nowe jakieś no-name 18tki za 2300zł, to nie będzie dobra opcja? :( Widziałem, że Oryginały Styling WZ 193 kosztują 3300zł :/ to chyba sporo kasy.
@kipowrot: felg trzeba szukać, żeby fajne znaleźć w fajnej cenie to czasami co pół godziny trzeba odświeżać cały internet. OLX/allegro/kup sprzedaj felgi na fb.
Nówek nie ma sensu, bo za 18tki dasz z 3-4klocki bez opon. Sensowne używki około 1,5-2k za 18tki ;2-2.5k za 19tki w niezłym stanie i w dość dobrej cenie. Opony trzeba doliczyć, coś taniego a nie najgorszego- matador 250 18tka, 350 19tka.
Ja te bbsy( z wyżej
@bm31: Ja tanich opon nie założę, bo wiem jak jeżdżę, Vrederstein Ultrac Sessanta to jest minimum na lato, na zimę teraz mam Semperit Speed Grip 2.
To widzę, że na wiosnę trzeba będzie siedzieć z nosem wlepionym w ekran za felgami :P
@kipowrot: Lepiej teraz, tańsze są i ludzie pozbywają się rodzynków na nowy sezon.
Poszukaj bbs CH, fajny model do e46, popularny w 18"
Ja znów lato na matadorach hectorra 3, zima yokohama v905 na 17tkach rial viper D . Na 19tkach 225/35 żal byłoby mi dobrej opony :P