Wpis z mikrobloga

Kurde zanim poznałem dziewczynę byłem jakiś żywy, energiczny, miałem spokojna głowę, rozgadany byłem, bardziej pewny siebie, czymś tam się interesowalem i umiałem się zająć swoimi sprawami. Potem jak poznałem już byłą, stopniowo zacząłem się mniej zajmować sobą a interesowalem nią, chciałem dla niej jak najlepiej. Robiłem się przez to coraz bardziej przetłumiony, nijaki, nudny bo większość czasu spędzalem z nią (przez co pewnie jej się znudziłem bo zbyt nachalny i już mnie miała dość xd) i teraz jak zerwałasmy to nie umiem się nadal zająć swoimi sprawami, nie mam na nic ochoty, nie mam o czym gadać za bardzo z ludźmi... #!$%@? jak #!$%@? xd nie wiem jak znaleźć sobie jakieś pochłaniające hobby...

#rozowepaski #zwiazki #zalesie #gorzkiezale
  • 9
@marsellus z tym że byłem taki nachalny i chciałem z nią tyle czasu spędzać przez co się jej znudziłem i miała mnie dość?

No ale wolałem z nią spędzać czas bo sam nie miałem jakichś super zainteresowan i hobby. No a ona byla dla mnie czymś nowym o fajnym. Każdy jak dostanie nowa zabawkę yo chce się nią bawić jak najwięcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)