Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi #kibole #mirkohooligans

Chyba najbardziej #!$%@? mnie w patoli przeświadczenie, że policja istnieje przede wszystkim po to, żeby grać z nimi w króla wzgórza.

W policję można rzucać kostką brukową na marszu niepodległości, na trybunach można wznosić okrzyki jak to bardzo #!$%@? się policję, można trochę się z policjantami poszarpać, albo obrzucić ich wyzwiskami, gdy spisują kumpla.
W dobrym tonie jest też noszenie odzieży podkreślającą jak bardzo #!$%@? się policję i umieszczanie na murach napisów o zbliżonym przekazie.

A policja? Policja powinna grzecznie stać i umożliwić Sebom nabijanie na niej expa, żeby mogły levelować o osiedlowej hierarchii. Może co prawda czasem zamknąć na 48, albo dać gazem po ryju na meczu, ale generalnie potem wszyscy rozchodzimy się do domów, bo to przecież tylko taka zabawa, co nie? Policjant przecież nie działa pod wpływem stresu, policjant nie ma rodziny, do której chciałby wrócić po pracy, policjant nie czuje bólu.

I wygląda na to, że patusy serio w to wierzą, bo za każdym razem, gdy dresik umiera, bo próbował się szarpać z policją, gdy policjanci przychodzą na blokowisko żeby kogoś doprowadzić do zakładu karnego, albo gdy Seba z Knurowa dostaje headshota przy szarży na policjantów, patola zachowuje się jakby spotkała ich jakaś straszna niesprawiedliwość, a policjanci zrobili coś kompletnie niespodziewanego, czego biedny Seba w żaden sposób nie mógł przewidzieć.
d.....i - #bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi #kibole #mirkohooligans

...

źródło: comment_7NGVJiDuzSVAYNspxu80qibNwrXHpZnD.jpg

Pobierz
  • 102
@dyskretny_urok_burzuazji: No jasne, siedzi taki jeden z drugim w piwnicy. Piją sobie energetyki i poznają świat i życie z internetu. Potem zaczynają wymyślać sobie teorie, bo wydaje im się, żę wiedzą lepiej, że są mądrzejsi, bo mają jakiś dystans do świata i lepiej go obserwują. Każdy ponad każdym, bo pewnie horda sebixów na bank nie ma mózgu i można ich obrażać, a policja przecież musi być dobra z natury. Jasne, że
@Hirvio44: Tak, bo policja zgarnia po kryjomu ludzi z ulicy i ich morduje albo podjeżdżają na rewir i krecą beke z radiowozów z miejcowych Karyn i są taaacy źli i niedobrzy xDDD Ja wychodze z założenia, że nic się nie dzieje bez przyczyny i jak taki Seba za cel swojego życia obiera chlanie browara na ławce i napieprzanie się z policją na meczu to powinien liczyć się z konsekwencjami jakie z
@Hirvio44: Powiedz mi, dlaczego ludzie z wysokim statusem społecznym nigdy nie mają złych doświadczeń z policją? Dlaczego nie widziałem nigdy prawnika, lekarza, czy dobrze wiodącego przedsiębiorcy, który walczy z policją? Ba, nie widziałem nawet zwyczajnego, uczciwego obywatela, który by w wolnej chwili się z nimi tłukł. Zawsze tyczy się to panów w dresach, którzy wesoło z fasem na twarzy przemierzają świat i używają słowa "#!$%@?" jako przecinek- ci to są zawsze
Nikt nikomu nie każe iść do Policji! Jak poszedł, jego problem. Mógł zostać spokojną biurwą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Znam kilku policjantów i powiem ci że niektórzy nie nadają się do tej pracy. Straszne chamy, które później przepraszają mnie kiedy pójdę na skargę do komendanta!
@rad0330: Co znaczy "wysoki status społeczny"? W ekipie miałem gostka prawnika, w pracy chodził w garniaczkach, woził się pięknymi autami, a jak tylko mógł był zawsze na meczach wodzisławskiej Odry, na wszystkie marsze do pewnego momentu też jezdził z nami, a to że nic nie zrobił nie wpłynęło na to, że uprzejmi panowie z policji wywrócili go w błoto i kazali leżeć pod autobusem pewnego razu. Nie będę się tu tłumaczył