Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi #kibole #mirkohooligans

Chyba najbardziej #!$%@? mnie w patoli przeświadczenie, że policja istnieje przede wszystkim po to, żeby grać z nimi w króla wzgórza.

W policję można rzucać kostką brukową na marszu niepodległości, na trybunach można wznosić okrzyki jak to bardzo #!$%@? się policję, można trochę się z policjantami poszarpać, albo obrzucić ich wyzwiskami, gdy spisują kumpla.
W dobrym tonie jest też noszenie odzieży podkreślającą jak bardzo #!$%@? się policję i umieszczanie na murach napisów o zbliżonym przekazie.

A policja? Policja powinna grzecznie stać i umożliwić Sebom nabijanie na niej expa, żeby mogły levelować o osiedlowej hierarchii. Może co prawda czasem zamknąć na 48, albo dać gazem po ryju na meczu, ale generalnie potem wszyscy rozchodzimy się do domów, bo to przecież tylko taka zabawa, co nie? Policjant przecież nie działa pod wpływem stresu, policjant nie ma rodziny, do której chciałby wrócić po pracy, policjant nie czuje bólu.

I wygląda na to, że patusy serio w to wierzą, bo za każdym razem, gdy dresik umiera, bo próbował się szarpać z policją, gdy policjanci przychodzą na blokowisko żeby kogoś doprowadzić do zakładu karnego, albo gdy Seba z Knurowa dostaje headshota przy szarży na policjantów, patola zachowuje się jakby spotkała ich jakaś straszna niesprawiedliwość, a policjanci zrobili coś kompletnie niespodziewanego, czego biedny Seba w żaden sposób nie mógł przewidzieć.
d.....i - #bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi #kibole #mirkohooligans

...

źródło: comment_7NGVJiDuzSVAYNspxu80qibNwrXHpZnD.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@Hirvio44: sam jestem programistą, jak mówię trochę na mecze się jeździło (mimo że u mnie prawie 100% Ruch). Ale cały czas nie rozumiesz że nie mówimy tu o zwykłych (nawet zaangażowanych) kibicach tylko o patoli. Inna sprawa, że dla mnie nawet nie #!$%@? się ale popieranie tego #!$%@? umysłowego to też patola.
  • Odpowiedz
@Klepajro mówi to gość, który ciśnie ludziom że do pogrzebu przyjeżdża po nich śmieciarka. Proszę cię z łaski swojej nie odpisuj nic bo nie zamierzam tracić czasu na jakiegoś łacha.
  • Odpowiedz
@AvantaR: Nie no jasne, że jak dobrze popatrzymy na wszystko, to znajdziemy też skrajną patolę na stadionach. Natomiast muszę uznać, że są w mniejszości (choć pewnie najgłośniejszej i najlepiej pokazywanej).
  • Odpowiedz
@Hirvio44: no tak bo policja lubi bić patologie dla rozrywki, a testy psychologiczne i sprawdzanie historii kandydata i środowiska ma na celu wyłonienie najbardziej agresywnych osobników do pracy w tej formacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) seba ty to na pewno porządny chłopiec jestes, wszystko jasne
  • Odpowiedz
@Hirvio44: byłem kiedyś młody, głupi. Nie raz miałem do czynienia z policją (ale nic poza mandatem i raz dostałem pałą jak goniłem typa co uderzył koleżankę) i wiesz co- to są ludzie i jak ludzie się zachowują.
  • Odpowiedz
@sroka22: Kiedy ja byłem młody i głupi, to też napotykałem na takich policjantów, kiedy zacząłem być troszkę starszy i troszkę mądrzejszy to gaz pieprzowy rozpylano nam w autobusach, a gdy ich nagrywaliśmy na telefony to nam je wyrywali i upuszczali na ziemię. Podczas powrotów z przemarszu. O 3 rano. Wspomnę jeszcze, że nie raz kazali nam wychodzić na zimno i stać przez godzinę, podczas gdy powoli wszystkich spisywali. Nikt nie dostał
  • Odpowiedz