Wpis z mikrobloga

Na samym wstępie chciałbym Ci z całego serca podziękować, moja droga @Auth
Jadąc do paczkomatu czułem duże podekscytowanie, ale najlepsze dopiero na mnie czekało. Gdy zobaczyłem paczkę szczęka mi opadła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Była zapakowana pięknie, do tego odręcznie namalowane logo wykoppaczki. Szanuję!
Przepraszam Cię za mój dość ubogi opis mojej osoby, jakoś ciężko piszę mi się o sobie samym.
Paczka okazała się super! Udało Ci się bardzo trafić z jej zawartością, lecz największa frajdę sprawił mi list!
Z drżącymi rękoma sięgałem po niego. Czytając go poczułem się jakbym Cię znał, ale jednak czułem niedosyt po zakończonym akapicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomysł z odgadywaniem Twojego nicku też był strzałem w dziesiątkę, lecz niestety muszę się przyznać, że pierwsze co mi przyszło na myśl to huta. Przepraszam, ale jakoś skojarzyło mi się z Twoim miejscem zamieszkania i heheszkami o wunglu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli mi będzie dane, to bardzo chętnie trochę rozwinąłbym tę znajomość. Co więcej, w ramach podziękowania też bym chciał zrobić Ci paczkę, taki rewanżyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję ekipie @Wykopoczta, stworzyliście świetną zabawę. A już jutro sam wysyłam paczkę, możesz to być Ty Mirko/Mirasie, który czytasz ten wpis!

Dziękuję i pozdrawiam, biorę się za piwko i lekturę!
#wykopoczta #chwalesie #czujedobrzeczlowiek
Pobierz
źródło: comment_xQEYrHVlRlDpx76vYt8UliSWTxXim28Z.jpg
  • 20