Wpis z mikrobloga

W sumie nie powinienem narzekać, że nigdy nie miałem dziewczyny w końcu nigdy nie zagadałem, nie zaproponowałem spotkania, po prostu zero inicjatywy tak sobie egzystuje czekając na nie wiadomo na co. Przeraża mnie wizja, że miałbym jak desperat szukać na siłę dziewczyny to chyba nie o to chodzi? Z drugiej strony 19 lat minęło i chyba to tak nie działa trzeba być pieprzonym dynamiczniakiem, ruchaczem, twarz i ciało mieć jak Lewandowski, z niezłą furą i kupą hajsu ehhhh #przegryw #tfwnogf
  • 18
@frogfoot: Znów ty, a słyszałeś o rewolucji seksualnej? Nie pewnie słuchałeś na Youtube jak brzmi nowy wydech alfy - ty geniuszu. Pamiętam jak smiales się z niepełnosprawności umysłowej jednego usera.

@Xivid_Drugi ja zagadywalem i nic to nie przyniosło, byłem z koleżanką na piwie i nie rozszerzylem grona znajomych, byłem na sylwestra z nowk poznanymi kumplami nic to nie dało. Już się nie odzywawaja. Niektórzy tak mają. Młode siksy mają taką atencje
@frogfoot: tak z ciekawosci to czemu taki samozwanczy wygryw podrywacz o tej w porze piatek siedzi na mirko i przeglada tagi przegryw/tfwnogf? pewnie jestes stulejem, ktoremu jedynie desperatki daja i sobie wmowiles, ze wygrywasz
@frogfoot: Szkoda, że ciebie też to omija. Wątpię byś miał branie w tych znoszonych, babcinych garniturach z czasów drugiej komunii świętej. Frustrat z ciebie, znam takich co w internecie wygrywają wszystko. W umyśle osiągnąłeś wszystko niemal No, ale w realu podnieca cię tylko wydech alfy czy nowa sztruksowa marynarka.
@frogfoot: A żebym to przeglądał wszystkie wpisy, wpadła mi twoja pierwsza strona - chce znać tok myślenia swojego "adwersarza", jeśli tak można ciebie nazwać (XD). Niestety nie stwierdziłem przejawów zdrowego rozsądku, a tylko zwykłą frustrację. Cóż nie możesz mnie nawet obrazić, bo odsłoniłem kompletnie swoje oblicze na wykopie ( a czasem pokazuje fałszywe oblicze na potrzeby tezy i kłamie ), obraziłeś tylko moje alter-ego. Lekki relatywizm moralny.

ja zbliżam się do
@MINDGAME wspaniałe są te twoje projekcje i fantazje xD

W szczególności ta o tym, że mieszkanie własnościowe w największym polskim mieście i w dobrej lokalizacji, o powierzchni ponad 50m2, to jest mało dla JEDNEJ osoby. Musisz być #!$%@? nieślubnym synem Kulczyka.

Kończę z tobą, bo nie widzę sensu, skoro sam przyznajesz #!$%@?:

A czasem pokazuje fałszywe oblicze na potrzeby tezy i kłamie


To początki schizofrenii i to się leczy farmakologicznie ( ͡
@frogfoot:

W szczególności ta o tym, że mieszkanie własnościowe w największym polskim mieście i w dobrej lokalizacji, o powierzchni ponad 50m2, to jest mało dla JEDNEJ osoby. Musisz być #!$%@? nieślubnym synem Kulczyka.


No nie mówiłem, że zakopałeś swoją poprzeczkę i dla ciebie to wygryw, a dla mnie to byłby swoisty przegryw. Kwestia jak na to dana osoba patrzy. Ja mam dom na północy polski (spadek) i wynajmuje go swojej rodzinie.
@MINDGAME czyli mieszkasz gdzieś na wiosce i się podniecasz metrażem xD

I tak, przez większość czasu mieszkam sam, bo nie interesują mnie stałe związki i cenie sobie niezależność i wygodę. Polecam ten styl.

Serio, kończę z tobą - czarnolisto, więc nie odpisuj.
@frogfoot:

I tak, przez większość czasu mieszkam sam, bo nie interesują mnie stałe związki i cenie sobie niezależność i wygodę. Polecam ten styl.


Tak sobie wmawiaj krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Bo największe miasto na slasku i na północy polski to wioska. Beka ( ͡° ͜ʖ ͡°) z ciebie.