Wpis z mikrobloga

Właśnie rozpakowałam swoją #wykopaczka ʕʔ Takiego banana na twarzy dawno nie miałam!
Dziękuję Ci z całego serca drogi Jarku (niestety nie podałeś nicka (,)) za paczuszkę () wszystko było bardzo ładnie zapakowane, aż żal mi było otwierać :D
Zaczęłam od listu i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to Twoje pismo :D Jak na chłopaka - bardzo ładne, chyba że pisał go ci różowypasek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odniosłeś się do rodzynek ( ͡º ͜ʖ͡º) Wierszyk fajny, ale wiedz, że nigdy nie dodam ich do sernika ( ͡º ͜ʖ͡º)
Następnie otworzyłam pierwszą paczuszkę, w której to była książka. Trafiłeś w moje gusta mimo, że to nie kryminał z krwi i kości, ale te klimaty też lubię ʕʔ
Przy drugiej prawie się popłakałam i pisnęłam z radości (ʘʘ) Ledwo otworzyłam a moim oczom ukazał się #pusheen detektyw! Zamarłam! Jest cudowny! ()()
Oczywiście dostałam też słodycze w tym czekoladę z rodzynkami (o ty śmieszku ty ( ͡º ͜ʖ͡º)) ʕʔ
Jeszcze raz bardzo dziękuję za to wszystko () Nie oczekiwałam ani nie spodziewałam się takiej fajnej paczki! ʕʔ
#wykopoczta
Pobierz WaniliowaBabeczka - Właśnie rozpakowałam swoją #wykopaczka ʕ•ᴥ•ʔ Takiego banana na tw...
źródło: comment_ZlUffWrGLjBZTIy3eQHUsxIO9EKUgFwo.jpg
  • 4
@Jarel a no patrz, a wygląda jak 'k' i myślałam, że się imieniem a nie nickiem podpisałeś ( ͡ ͜ʖ ͡) Podoba i to bardzo! ʕʔ Mój niebieski śmiał się z mojej reakcji na Pusheena, tak się podjarałam :D