Wpis z mikrobloga

@marcindg: nie wiem, ale byłbym wdzięczny za 2 zdania podsumowania co to za typ i co #!$%@? z tymi koszulkami i czemu to kogokolwiek obchodzi?
  • Odpowiedz
@marcindg: @zyla: ja tak samo, szkoda mi czasu na oglądanie jakiegos typa w yt. Nie mam zielonego pojęcia czym sie zajmuje i nigdy nie widziałem żadnego filmiku z nim. Widac ze chyba dzieci to oglądają a on ciągnie kieszonkowe z nich.
  • Odpowiedz
@wielad: skoro nie wiesz czym się zajmuje i nigdy nic od niego nie oglądałeś, to dlaczego uważasz, że szkoda Ci czasu na oglądanie go w yt? Może kręci zajebisty content, który idealnie wpasowuje się w Twoje gusta i zainteresowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pete1: gdyby tak było to juz dawno bym go znalazł. Potrafie korzystac z wyszukiwarki. Widocznie nie jest w sferze moich zainteresowań
  • Odpowiedz
@marcindg skoro nie wiecie kto to jest to czemu nie sprawdzicie w Google albo na yt, a zapomniałem, ze jestesmy na wykopie, trzeba sie pokazac xd
Nie znacie czlowieka, ale wasze wypowiedzi to kwintesencja buractwa.
  • Odpowiedz
  • 58
@marcindg Wiedzieć nie musisz, bo to Twoje święte prawo. Ale bezrefleksyjne chwalenie się swoją niewiedzą (na jakikolwiek temat), to jest dopiero "#!$%@?".
  • Odpowiedz
@marcindg: ja wiem kto to jest przez wykop xD tak samo jak jakieś gimpery i inne gimbusiarskie gówna z jutuba, #!$%@? serio ludzie marnują życie na oglądanie jakiegoś gimbosyfu na jutube, później mówią że pracy w Polsce nie ma innej niż magazyn no ale przecież to samo mówi za siebie z kim mamy do czynienia. Szanuję ludzi takich jak @dkm17 czy ci od Historii Bez Cenzury bo tworzą wartościowy content i
  • Odpowiedz
@footix #!$%@? byłoby chwalenie się swoją niewiedzą w jakimś ważnym temacie np. w czymś, co każdy powinien wiedzieć ze szkoły.
A to, że nie zna się jakiegoś youtubera i pisanie o tym nie ma nic wspólnego ze #!$%@?, to nieszkodliwa niewiedza, taka jak np. nieoglądanie Gry o tron.
  • Odpowiedz