Wpis z mikrobloga

@Iliilllillilillili: Krótko i zwięźle - nie :) Piwa, piwa, piwa i zwykłe zagryzki marketowe - chrupki, ciastka itd. Nie widziałem nic specjalnego czego w innych sklepach nie ma. Jak chce się dobre zagryzki do piwa to się idzie np do pubo-restauracji np. targowa i tam się bierze piwa (a wybór spory) i paluchy do tego :) Tylko wszystko na miejscu, w końcu to nie sklep :)
@Pantokrator: Ale to teraz dostępne jest w wielu sklepach, praktycznie każdym z troszkę większą ilością piwa i lepszymi niż tyskie. Nawet w delikatesach, Tesco, carrefour itd. A dla mnie ciekawe to raczej mniej dostępne. Zresztą suszone ryby nie są zbyt wspaniałe :D
Za to podsmażane uszy świni... ale to znowu przekąska na gorąca i na "miejscu" a nie w sklepie.
@Loloman: no ale ogólnie wychodzi na to, że jednak są tam trochę ciekawsze przekąski, niż w zwykłym spożywczaku. Ryba jest niedobra, ale za 3 paczuszki beef jerky nikt się nie obrazi, a ten prezent raczej nie ma w zamierzeniach zachwycać oryginalnością.
@Pantokrator: Niby tak, idąc tym tokiem to jest coś innego niż w warzywniakach i spożywczakach, ale nic co jest tylko u nich i jakoś wybitnie specjalne i niedostępne, choć ja sam rpeferuje porządniejsze piwa, zagryzka wtedy jest praktycznie zbędna bo bardziej przeszkadza niż pomaga. Zagrycha jest super do zwykłego piwa, wspomaga smak i urozmaica. Prawdę mówiąc zagrycha + koncernowe bezsmakowe piwo to nawet fajne połączenie, ale do dobrych piw... szkoda je