Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #podrywajzwykopem
Mam konto na tinderze, kilkadziesiąt par, do kilkunastu dziewczyn napisałem, jednak większość nawet nie odpowiedziała. Z paroma się urwała rozmowa po krótkiej chwili. Oczywiście nie wpłynęło to najlepiej na moją samoocenę. Postanowiłem więc zrobić mały eksperyment by zobaczyć jak to jest być różowym paskiem na tinderze. Założyłem nowe konto, dodałem 3 zdjęcia znajomej i dawałem lajki jak leci aż do wyczerpania limitu, co zajęło jakieś 2 minuty.
Rezultat?
- zanim skończyły mi się lajki miałem 12 par
- po 5 godzinach mam 54 pary
- 25 gości napisało, z czego większość jednak bez większej inwencji.
Teraz rozumiem skąd u mnie tak mało par i tak niskie response rate - laski mogą wybierać wg najbardziej surowych kryteriów, a i tak znajdą pełno zainteresowanych niebieskich. Podziwiam więc #feuernaemigracji, #tindersanremu, czy innych którzy mają tam sukcesy.
Ja czas, który na to marnowałem poświęce na siebie, bo to chyba da lepszy efekt niż zabawa w tinder, z której póki co nic nie wyniknęło.
Picrel.
Pobierz mistejk - #tinder #badoo #podrywajzwykopem 
Mam konto na tinderze, kilkadziesiąt par,...
źródło: comment_ecvpyhAqNFcpHh6hkd7xLTAl7FY0ddbZ.jpg
  • 5
@mistejk: #!$%@?, Jak jesten w Polsce (3x do roku) to Mam Po 10-20 par w 30 minut, I czesto kombo Po 3 dopasowania pod rzad. Jesli chodzi o tinder to o wiele latwiej cos wyrwac w kraju Jak Za granica. Po prostu jestes brzydki, ale to Nic zlego. Jak juz to zaakceptujesz to zaczniesz myslec Jak by to zrekompensować, humorem I pewnoscia siebie :)