Wpis z mikrobloga

True story sprzed 10 min. Jadę windą w moim bloku (wielka płyta) i bawię telefonem. Stoi dzieciak lat 11-13 i się pyta:
- iPhone 7?
- Nie, Lenovo - odpowiadam.
- Aaa myślałem, że iPhone, zawsze marzył mi się iPhone.
Mówię:
- Ja wolę Androida, iPhone trochę za drogi.
A on na to:
- Już mam odłożone 3000 zł, czekam tylko aż wyjdzie nowy model to od razu kupię!
#!$%@?... nie mam pytań. Co ten Apple zrobił ze światem, jak ta firma przeprała ludziom mózgi, że 12-latek ma odłożone na ich telefon 3000 zł i chce zaraz kupić nowy model?

#truestory #iphone #apple #android
  • 109
@TrojanPL: Dla mnie bardziej nienormalne było by gdyby wydał 3k na flagowego samsunga i mimo wydania tylu pieniędzy otrzymał telefon z androidem. to by była dopiero porażka.
A tak wracając do tematu to mówisz wydać "życiowe oszczędności" co najmniej jakby to 30 lat zbierał i zamiast kupić mieszkanie lub zbudować dom wydał to na telefon. Na co taki dzieciak ma zbierać? Widocznie dobry komputer i rower już ma(lub nie zależy mu
@TrojanPL: jego sprawa co zrobi z tymi pieniędzmi. Mi tam nie żal.
Jak ktoś lubi przepłacać kasę za sprzęt który nie jest tego wart. To jego sprawa.
Ale jeżeli serio tyle ma. To tylko pogratulować przedsiębiorczości
i mimo wydania tylu pieniędzy otrzymał telefon z androidem. to by była dopiero porażka.


@cup12552: pixele po premierze rozeszły się w kilkanaście minut, a to też telefony z androidem za 3k, faktycznie porażka ( ͡° ͜ʖ ͡°)