Wpis z mikrobloga

Witam mirków z #lotyspacer

Wołam i przypominam o dzisiejszym spotkaniu o 21:00 na slack-u!!!

Jak już mówiłem, dziś konkretnie i tematami będą:

- budżet
- cele pierwszego startu
- czym startujemy?
- systemy pomiarowe
- inne testy podczas pierwszego lotu
- inne tematy zaproponowane przez mirków

Oraz po zebraniu wybory dyrektorów i dyskusja o nowej nazwie.

Wołam zainteresowanych. Oto najbardziej aktualna lista użytkowników według działów:

DZIAŁ TECHNICZNY

@schwanz
@Czerw2
@Vevo
@haussbrandt
@krzychu3
@The_Kleks
@Wu70
@ocishy
@pierzak
@hahacz

DZIAŁ BADAWCZY

@Czerw2
@TheDuck
@The_Kleks
@AdekJadek
@MagicznyCzarodziej
@Wu70
@smiechulec
@Kamlo
@smyl

DZIAŁ ZAOPATRZENIOWY

@schwanz
@Crassus
@Smutnytramwajzruczaju
@arekp

DZIAŁ MARKETINGOWY

@OCISLY
@Kuracyja
@TySzafa
@Feeps
@obsess

GRAFIKA

@Dede18
@Zataok

DZIAŁ PRAWNY

@Zapalka89
@schwanz

MANAGEMENT

@shiharu

IT

@elektryk91

DO USTALENIA

@Emerkaes
@HalEmmerich
@misiek12394
@nawon

może też @Sh1eldeR ?

Jeżeli jeszcze kogoś nie ma na slacku, to proszę o jego email na pw i wyślę zaproszenie :)
mybeer - Witam mirków z #lotyspacer

Wołam i przypominam o dzisiejszym spotkaniu o ...

źródło: comment_hZP7RHnoBYoXZ26xweGNRzBcYzZZ1qxH.jpg

Pobierz
  • 6
@mybeer: dołącz mnie do listy. Z chęcią dołączę do projektu np. do działu technicznego. Zrobiłem nawet kiedyś dość nietypowy silnik hybrydowy tak że jakieś doświadczenie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak będzie troszkę cieplej to mogę powtórzyć eksperyment z silnikiem i nagrać filmik do celów edukacyjnych.
Jak się dowiem co to ten slack to pewnie dołączę do jakiegoś zebrania ale raczej nie dziś.
Pozdrawiam
@mybeer: dzięki za umieszczenie mnie w dziale technicznym. Postaram się wspomóc Twój projekt jakimiś pomysłami, sugestiami, podpowiedziami. Może jakąs prostą analizę CFD zrobię jak znajdę trochę czasu. Niestety z tym czasem u mnie słabo, szczególnie w porze tych sesji sacka ok 21. (pora zasypiania synka)

Znalazłem jakiś czas temu na stronie www.googlesciencefair.com/pl/ ciekawy projekt pt. Analysis of Rocket Guidance Systems to Enhance Space Flight Efficiency and Maneuverability

Polecam sekcję "Bibliografia, źródła
@ocishy: spokojnie, my pracujemy 24h na dobę :D

wyślij mi swój mail na pw, to cię zaproszę do naszego slacka! Będziesz mógł przeczytać co do tej pory ustaliliśmy i nad czym pracujemy!