Wpis z mikrobloga

@waflowa: Przecież on sobie bekę robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@magnes125: Myślę, że każdy, kto w taga kliknie, będzie mógł szybko się dowiedzieć, czego dotyczy. A sporo tagów na mirko to nazwy blogów, czyjeś nicki i tym podobne, więc warto się zapoznawać. Nie winię autorki, bo będąc tu od 4 miesięcy mogła nie widzieć żadnego z moich postów, ale publikowałam pod tym regularnie i większośc userów
@waflowa: ale nie offtopując za bardzo komplet ładny, lubię to zestawienie kolorów. Jakiego ściegu użyłaś? Siedzę tylko w amigurumi, to ograniczam się do słupków i półsłupków ;)
@magnes125: Ja gdzieś miałam jakieś pretensje? Ot, napisałam żeby nie używać tego tagu, hehe. Na fejsie pod tą nazwą mam prawie 4k obserwujących, więc nie wiem, czy dla ciebie to już dużo, czy mało. Nie wiem po co się spinać, skoro i tak nie masz z tym nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chill.
@rud3lke: No, ale tak na dobrą sprawę co do tego ma fejs i ile tam masz obserwujących? Załatw tutaj sobie autorski tag to nikt go nie będzie używał bo póki co nim nie jest. 20 obserwujących to nie jest dużo i sama o jego istnieniu nie wiedziałam bo nie jest zbyt popularny. A szydełkowe wytwory to nazwa całkiem naturalna w użyciu, nie wpadłabym na to, że ktoś sobie ją zarezerwował. Na