Wpis z mikrobloga

jak ktoś z Was ma abonament w nc+ (albo zamierza mieć) i nie ma konta w bz wbk to może nieźle przytulić - połączenie dwóch promocji gdzie bank płaci 120 zł za konto i dokonanie trzech przelewów na nie po min. 1000 zł przez 3 miesiące oraz promocji karty kredytowej gdzie za opłacanie rachunków nc+ bank płac 12 miesięcy po 20 zł i jednorazowo 50 zł za uruchomienie polecenia zapłaty. To takie trochę #cebuladeals bo jak nie patrzeć do łącznie do przytulenia 410 zł. Szczegółowe informacje tutaj. P.S. Promocja jeszcze tylko dziś i jutro czyli max. do 15 grudnia 2016. I to się nazywa PROFIT a nie jakieś tam popierdółki po 100 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#banki #bzwbk #promocje #promocja #ncplus #cyfrowypolsat
  • 9
@bowevev: Trzeba zawrzeć umowę z jakimiś robakami, trzeba opłacać abonament pewnie przez 2 lata, trzeba pamietać o wpływach , przelewach, a jak zapomnisz to Cię skasują pewnie na 10 zł. Ostatecznie: nie to nie jest cebula. Ta Twoja oferta to jest po prostu... OFERTA. Cebula jest wówczas jak możesz jednym kliknięciem mieć coś za 10 zł zamiast za 50. Ale miło, że się starasz.
@Nie_chcem_ale_muszem: dzięki ;-) ale wiesz, mam konto w wbk, nic nie kosztuje, karta kredytowa z tego co widzę jest za free na rok (później można zamknąć) a mirek wyżej @bartez_94 potwierdził że zwracają a nc+. Nie ważne że to trwa 12 miesięcy - ważne że jednym kliknięciem co miesiąc po roku masz łącznie 410 zł. Inaczej mówiąc jednym kliknięciem miesięcznie masz nc+ darmo a wtedy chyba spełnia to definicję Twojej cebuli
@Nie_chcem_ale_muszem: nigdzie nie ma oficjalnej definicji cebuli. A 120zł za kilka kliknięć uważam za tożsame z pieniędzmi leżącymi na ulicy - wystarczy się schylić.

Ja już wziąłem w promo z Gruponem hajsy i nie narzekam. Ogółem na takich akcjach w tym roku już ponad tysiaka przytuliłem.